14 bin TL telefon önerisi

Bütçe
14 Bin Civarı
Honor 70 alma, S21 FE alıp yoluna bak.
Zaten öyle düşünüyordum dostum, sadece bakmak için link istedim.

Merhabalar tekrardan, bütçeyi 13 bine düşürürsek önerileriniz ne olur, Samsung olarak?

Son düzenleme:
@bymfw4 Samsung olarak A34 ve A54'e gerek yok o bütçe için.

Samsung ve artı olarak kamera açısından S20 FE güzel bir model. Güncelleme bahanesi yapılacak bir cihaz değil.

Kamerası S20 FE kadar iyi olmayan Realme GT 2 var, şahsen maksimum 13 bandı için kesinlikle Realme GT 2 alırdım.

@bymfw4 Samsung olarak A34 ve A54'e gerek yok o bütçe için.

Samsung ve artı olarak kamera açısından S20 FE güzel bir model. Güncelleme bahanesi yapılacak bir cihaz değil.

Kamerası S20 FE kadar iyi olmayan Realme GT 2 var, şahsen maksimum 13 bandı için kesinlikle Realme GT 2 alırdım.
Hocam A54'e gerek yok derken ne demek istediniz?

Hocam A54'e gerek yok derken ne demek istediniz?
Ben A54'ü sırf güncel bir cihaz diye almayı mantıklı bulmuyorum, gül gibi S20 FE mevcutken. Ayrıca şu an S20 FE'dan da pahalı A54. Paşalar gibi ucuza Amazon'dan Snapdragon modelli S20 FE alırım. Lakin bütçe yeterliyken GT 2 alırdım orası ayrı bir konu.

Ben A54'ü sırf güncel bir cihaz diye almayı mantıklı bulmuyorum, gül gibi S20 FE mevcutken. Ayrıca şu an S20 FE'dan da pahalı A54. Paşalar gibi ucuza Amazon'dan Snapdragon modelli S20 FE alırım. Lakin bütçe yeterliyken GT 2 alırdım orası ayrı bir konu.
13 bin bütçeyle GT 2 diyorsunuz yani 3'ü arasında?

Evet, GT2 diyorum. Kamera olarak S20 FE'dan geride lakin günlük kullanım için yeterli bir cihaz. Performans, batarya vs konusunda da daha iyi S20 FE'dan.
GT2'nin geride olduğu konu sadece kamera mı, başka hangi konularda geride?

Geri
Yukarı