14 bin TL telefon önerisi

Bütçe
14 Bin Civarı

Bu satıcıdan (Nasa İletisim) almak istiyorum, dün 1 ürün kalmıştı bugün bitmiş, sordum ne zaman stok ekleneceğini bilgi veremiyoruz dediler, diğer GND Teknoloji satıcısından da almak istemiyorum, hiç değerlendirmesi sorusu yok, sizce tahmini ne zaman yeni stok eklenir?

Merhaba... Benim bir S7'm vardı, geçen gün durduk yere kapandı, ne yaptıysam açılmadı. Telefoncuya götürdüm 4 tane hepsi de yapılmaz anakart dediler. Ben de ettim ettim bir şekilde ailemi ikna ettim almaya, bütçe 14 bin TL civarı, S7'de kasma, pil sorunu, kamerası filan bezmiştim gerçekten, iyi bir bahane oldu aslında, bana en iyi cihazı önerir misiniz?
S21 Fe al. Ben kullanıyorum memnunum. Çok fazla mesaj yazılmış ama illa xiaomi öneren olmuştur. Xiaomi veya poco ya da xiaomi alt markaları ancak yurtdışı ise 5-6k verir alırsın ama böyle bütçelere samsung en iyisi.

Ya millet dalga mı geçiyor bana mı öyle geliyor?

Honor, Realme önerenler olmuş. Alternatif olarak önermeniz iyi hoş ama bütçe yetiyor diye önermek için fiyatına göre balon telefonları önermeniz hoş değil.

Merhaba... Benim bir S7'm vardı, geçen gün durduk yere kapandı, ne yaptıysam açılmadı. Telefoncuya götürdüm 4 tane hepsi de yapılmaz anakart dediler. Ben de ettim ettim bir şekilde ailemi ikna ettim almaya, bütçe 14 bin TL civarı, S7'de kasma, pil sorunu, kamerası filan bezmiştim gerçekten, iyi bir bahane oldu aslında, bana en iyi cihazı önerir misiniz?
S21FE öneririm.

Hepinizin önerilerine bakarak bütçemi zorlayıp S21 FE aldım yukarıdaki satıcıdan. Güvenilir gibi satıcı, inşallah sıkıntı yaşamam. Telefon gelince garanti sorgulama, orijinallik sorgulama vs. yapıyorlar, nasıl yapıyoruz? Telefon geldikten sonra dikkat etmem gereken neler var?

Yeni konular

Geri
Yukarı