14 Pro Max almaya değer mi?

ardabbx

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 14 Pro veya Pro Max almayı düşünüyorum. Ama hangisini alsam karar veremedim. Pro Max çok büyük o yüzden Pro'yu düşünüyorum. Ama büyük olması batarya konusunda artı sağlıyor bu da kafamı karıştırıyor. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 14 Pro veya Pro Max almayı düşünüyorum. Ama hangisini alsam karar veremedim. Pro Max çok büyük o yüzden Pro'yu düşünüyorum. Ama büyük olması batarya konusunda artı sağlıyor bu da kafamı karıştırıyor. Sizce hangisini almalıyım?

TR'den alacaksan hayatta o para etmez. Yurt dışı sıfır al kaydettir.

Almışken en iyisi olsun 14 Pro Max al geç. S23 Ultra da bakabilirsin.

Cebimde tuğla gibi duracak diye korkuyorum. Çok kaba duruyor. Tek el kullanımı da zor.

Günlük kullanımda bataryayı yoruyor ve çıkarmayacak şekilde kullanıyorsanız Max modelini öneririm. Ayrıca 15'in gelmesine çok bir zaman yok, onu da bekleyebilirsiniz.

Dışarıdan gelecek telefon o yüzden 15’i bekleyemem. Bir de Allah bilir 15 kaç paraya çıkar.

TR'den alacaksan hayatta o para etmez. Yurt dışı sıfır al kaydettir.

Yurt dışı alacağım zaten.

Cebimde tuğla gibi duracak diye korkuyorum. Çok kaba duruyor. Tek el kullanımı da zor.

Dışarıdan gelecek telefon o yüzden 15’i bekleyemem. Bir de Allah bilir 15 kaç paraya çıkar.

Yurt dışı alacağım zaten.
Yerinde olsam 14 Pro Max alırdım. Almışken en iyisi olsun. Küçük telefon seviyorsan 14 Pro al geç.

Cebinizde gerçekten bir tuğla gibi duruyor ama bir süre sonra alışıyorsunuz. İsterseniz bir mağazada karşılaştırabilirsiniz. Ben Pro Max modelini tercih ettim ve memnunum.

Şu anki telefonum Redmi Note 9 Pro. Aslında boyları aynı. Büyük telefona alışığım da dediğiniz gibi en iyisi bir mağazada bakmak.

Yerinde olsam 14 Pro Max alırdım. Almışken en iyisi olsun. Küçük telefon seviyorsan 14 Pro al geç.
Mağazada bakıp karar vereceğim.

İkisi arasında 14 Pro almanı tavsiye ederim. Senin yerinde olsam S23 ya da S23 Plus alırdım. Kabul iPhone kaliteli ama fiyatlar anormal derecede uçtu. 14 Pro'nun yaptığı birçok şeyi S23 de yapabiliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı