14 Pro Max almaya değer mi?

İkisi arasında 14 Pro almanı tavsiye ederim. Senin yerinde olsam S23 ya da S23 Plus alırdım. Kabul iPhone kaliteli ama fiyatlar anormal derecede uçtu. 14 Pro'nun yaptığı birçok şeyi S23 de yapabiliyor.

Hep Android kullandım biraz da iOS deneyimlemek istiyorum hem de yurt dışından alacağım o yüzden Türkiye'deki kadar pahalıya gelmeyecek.

Xs maxtan 14 pm geçtim yurt dışı ve kayıt ücretiyle beraber faizi yol parasını bile ekledim 34 bine geldi bana 1 ay önce. Gerçekten çok büyük telefon kamera konusunda nedense iphoneların geneli aynıymış hissiyatı veriyor bana öyle uçurum farklar göremedim.

XS Max'tan 14 pm geçtim yurt dışı ve kayıt ücretiyle beraber faizi yol parasını bile ekledim 34 bine geldi bana 1 ay önce. Gerçekten çok büyük telefon kamera konusunda nedense IPhone'ların geneli aynıymış hissiyatı veriyor bana öyle uçurum farklar göremedim.

Büyüklük sebebiyle Pro tercih edeceğim büyük ihtimal.

bence ios 16 batarya için kötü beklediğim kadar iyi değiş şuan wifi ile taş çatlasın 8-10 saat ekran süresi verir oyunsuz
Telefona o kadar çok bakan biri değilim hem evde hem dışarıda o yüzden yeter diye düşünüyorum hem de sınav senem pek zamanım da olmaz bakmaya

Geri
Yukarı