%14 yağ oranı ile bulk mu yapılmalı definasyon mu?

58kg 178 boyum var 2-3 aydir spor yapiyorum 31cm kolum var suan 10kg hammer curl 3 set ilk setim 12 sonra 8 son set 6 tekrar sonra 5kg alip tukenise kadar gidiyorum onerdiginiz bise varsa yazarsiniz

Kardeş boyun kaç kilon kaç ne zamandır spor yapıyorsun hiçbir bilgi vermemişsin. Biraz daha bilgi ver lütfen.
Verdim bakabilirsin

Spora yeni başladıysanız ki 58 kilo olmanızdan bunu anlıyorum ideal bir kalori fazlasıyla kilo almaya başlayın. Kas kütleniz oluştuğunda cut yapmayı düşünürsünüz. Henüz yeterince kütleniz yok.

Spora yeni başladıysanız ki 58 kilo olmanızdan bunu anlıyorum ideal bir kalori fazlasıyla kilo almaya başlayın. Kas kütleniz oluştuğunda cut yapmayı düşünürsünüz. Henüz yeterince kütleniz yok.
Tamamdir cok tesekkurler

Bunu sormamanız bile gerekirdi. Bulk yapmaktan başka çareniz yok 58 kiloyken hangi yağı yakacaksınız? Önce kas kütlenizi arttırın.
Tamamdir cok tesekkurler

58kg 178 boyum var 2-3 aydir spor yapiyorum 31cm kolum var suan 10kg hammer curl 3 set ilk setim 12 sonra 8 son set 6 tekrar sonra 5kg alip tukenise kadar gidiyorum onerdiginiz bise varsa yazarsiniz

Verdim bakabilirsin

178 58kg ile def girsen minecraft okçu iskelet olursun.

Verdim bakabilirsin
Kilon aşırı düşük, herhalde definasyona girsen şu halde çıkarsın.
depositphotos_319490860-free-stock-photo-human-skeleton-bones-anatomy-structure.jpg

Geri
Yukarı