14 yaşında 1.60 olmak

15 yaşında 1.68 olan ben bunu beğenmedi.
1 yıl önceki konu dostum su an 15 yasındayım ve 1.70im.
Müneccim veya kahin değiliz biz. Zamanla uzarsın zaten.
Uzamayacaksınız hep aynı boyda kalacaksınız :D
Sen ona oranla daha geç boy atacaksın.
Ben 13 yaşımdayım, boyum 171. Normal. Uzarsınız.
Dediğim gibi konu hort🙄.
5-6 kilo fazlam var.
Yani 65 kilo falansın sanırsam. Ben de 60 falandım o zamanlar sonra spora baslayıp üc ayda 50ye düsmüstüm. Sonra tabi boyum uzadı falan 58 kiloyum su an.

1 yıl önceki konu dostum su an 15 yasındayım ve 1.70'im.

Dediğim gibi konu hort🙄.

Yani 65 kilo falansın sanırsam. Ben de 60 falandım o zamanlar sonra spora baslayıp üc ayda 50ye düsmüstüm. Sonra tabii boyum uzadı falan 58 kiloyum su an.

Kanka zaten biliyorum şu an 63 kiloyum aslında 7 ay önce 10kilo vermiştim sonra saldım ve geri aldım. Vermem gerekiyor en azından 5-6 kilo gerisi gelir zaten ama kilo vermenin büyüme hormonuna etkisi nedir tam bilmiyorum o yüzden soruyorum.

Kanka zaten biliyorum şu an 63 kiloyum aslında 7 ay önce 10kilo vermiştim sonra saldım ve geri aldım. Vermem gerekiyor en azından 5-6 kilo gerisi gelir zaten ama kilo vermenin büyüme hormonuna etkisi nedir tam bilmiyorum o yüzden soruyorum.
Dostum fazla yağ oranı östrojeni arttırır. Bu da testosteronu azaltır ve büyüme hormonu salınımı azaltır. Hatta benim baslama sebebim bundan dolayıydı jinekomastim vardı hala var ama yağ oranımı düsürerek azalttım.

Geri
Yukarı