14 yaşında 1.87 olmak

Merhabalar, ben Ankara'da basketbol oynuyorum, ve boyum tam 1.87 ama şaşırtıcı olan şu ki ben daha 14 yaşındayım. Benim merak ettiğim 2 şey var. 1-ben 18 yaşına kadar basketbol oynamaya devam edersem 1.95 olur muyum? 2-ileride 1.95 veya 2metre gibi bir boya ulaşırsam kıyafet bulabilir miyim? Bulsam bile hangi bedeni giyerim?

Şu boy soruları cidden sıktı artık. Biz nereden bilelim belki uzarsın belki uzamazsın.

Ah evet dostlar korkmayın çünkü ben geldim son noktayı koyacağım. Ben Technopat kahinler ekibinden sayın chocomint. Sihirli küremle yaptığım tahminlere göre, 24 yaşında boyunuz 1.80 olduğu için askerde rahatlıkla mekik çekebilirsin dostum. Ve sonra da tek yumrukla duvarı kırabilirsin. Gece yatmadan ballı sütünü içmelisin yoksa uzayamasın basketi salla süt iç sen. Şaka bir yana basket oyna erken yat uzarsın.

Merhabalar, ben Ankara'da basketbol oynuyorum, ve boyum tam 1.87 ama şaşırtıcı olan şu ki ben daha 14 yaşındayım. Benim merak ettiğim 2 şey var. 1-ben 18 yaşına kadar basketbol oynamaya devam edersem 1.95 olur muyum? 2-ileride 1.95 veya 2metre gibi bir boya ulaşırsam kıyafet bulabilir miyim? Bulsam bile hangi bedeni giyerim?

13 yaşında kardeşim var 1.80 boyu var spor falanda yapmıyor genelde evde bilgisayar başında hep :D.

Yeter artık. Lütfen bize gelecekle ve boyunuzla alakalı sorular sormayın. Biz geleceği göremiyoruz.
Ve biraz kıskanıyorum.
yeter.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı