14 yaşında boy kaç olmalı?

Boyunuz yaşınıza göre fazla bile. Biraz daha fazla uzamaya devam ederseniz 20'li yaşlarda 2 metre olabilirsiniz. Genetik bir durum olduğundan dolayı uzayıp uzamamak konusunda bir öngörüde bulunmak zor.

Alles-ist-Energie-Schwingung-Frequenz_3.jpg

Bu tür konuları tahmin edemeyiz, niye açılıyor anlamıyorum. Diğer arkadaşlarınıza bakarak boyunuz kısa mı, uzun mu anlayabilirsiniz.

Boy kaç olmalı ne demek tam olarak? Benim bilmediğim bir evrensel boy statüsü falan mı var? Lütfen şu boy konusunu takıntı haline getirmekten vazgeçin. Başka konulara odaklanın. Belirli bir yaşa geldiğinizde önemli olan şeyin boy uzunluğu değil de kişisel gelişim -kültürel ve ahlak açısından- olduğunu göreceksiniz.

Evet çok kısa, yaşıtların çevrende muhtemelen 2 metre falan ki bu konuyu açtın. Boy uzatma teknikleri var, bol bol su iç mesela.
Boy kaç olmalı ne demek tam olarak? Benim bilmediğim bir evrensel boy statüsü falan mı var? Lütfen şu boy konusunu takıntı haline getirmekten vazgeçin. Başka konulara odaklanın. Belirli bir yaşa geldiğinizde önemli olan şeyin boy uzunluğu değil de kişisel gelişim -kültürel ve ahlak açısından- olduğunu göreceksiniz.
Abi kim 15'inde 180 boyuyla kendini kısa hisseder? Troll konu.

8. sınıfsan zaten bilmen lazım. Eğer anne ve babanda uzun boy DNA geni varsa çaprazlanırken baskın olur. Eğer iki tarafta uzunsa uzarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı