14 yaşında kafede çalışmak

wwefe

Femtopat
Selamlar, 14 yaşındayım ve yaz tatilinde para biriktirmek için bir kafede garsonluk yapmak istiyorum. Bu iş benim için yorucu olur mu? Ne kadar paraya çalışacağım? Sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim. İyi sosyaller!

Not: Öyle cılız biri değilim, yanlış anlaşılmasın, boyum 1.80, kilom ise 77-78 civarında.

Selamlar, 14 yaşındayım ve yaz tatilinde para biriktirmek için bir kafede garsonluk yapmak istiyorum. Bu iş benim için yorucu olur mu? Ne kadar paraya çalışacağım? Sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim. İyi sosyaller!

Not: Öyle cılız biri değilim, yanlış anlaşılmasın, boyum 1.80, kilom ise 75 civarında.

Ne kadar para alacağını bilemeyiz her yer aynı fiyatı vermiyor.
Kaç saat çalışacağına bağlı, yeni başlayacağın için seni büyük ihtimalle komi yaparlar. Çok yorulmazsın parasıda 80 falan olur. Garsonluğa geçince 120 olur diye düşünüyorum benim zamanımda öyleydi.

İnsanlarla iletişimin iyiyse, güler yüzlüysen, sabırlıysan çoğu kişiyle anlaşırsın. Hanzolar illaki olacaktır, aldırış etmemek zorundasın.

Öz güvenli biriyim, muhabbetim sarar, ortama çabuk alışırım. Ancak gereksiz insana tahammülüm yoktur. Elimden geldiğince kibar davranmaya çalışırım yine öylelerine.

Yeni konular

Geri
Yukarı