14 yaşında kilo almak için protein tozu kullanılır mı?

eegemenn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben 14 yaşındayım fakat yaşıtlarıma görede aşırı zayıfım. Whey 3 matrix ürününü kullansam herhangi bir zararı falan olur mu? Kilo almak için yesem de alamıyorum kilo.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yesemde alamıyorum diye bir şey yok mutasyonlu vücüdunuz mu var hocam protein tozu alacağınıza gidin spor salonuna yumurta yiyerek proteini alırsınız yakın arkadaşım 10 ayda 15 kilo aldı üstüne harika fizik sırt kanat vb yaptı pirinçunu yumurta yulaf vb yiyerek öğünleri çoğalt sık sık bol bol ye sporuna git nasılda kas kütlesi koyuyorsun gör.

Merhaba, ben 14 yaşındayım fakat yaşıtlarıma görede aşırı zayıfım. Whey 3 matrix ürününü kullansam herhangi bir zararı falan olur mu? Kilo almak için yesem de alamıyorum kilo.

Hocam bende yiyorum kilo alamıyorum diyordum. Gün içinde yediklerimi 3-4 öğün arttırınca dedim ki hiçbir şey yemiyormuşum ben dedim. Yediklerinizi arttırın kilo da alacaksınız. 56-58 kiloydum şu an 60-62 kiloyum.

Protein tozunun yaşı olmaz 10 yaşındaki çocukta kullanabilir ama ben pek tavsiye etmem çok eziyetini çektim. Bana sorarsan biraz pahalı bir çözüm ve içtikce içesin geliyo bağımlılığa kadar gidiyor. Kilonla alakalı ise şunu diyeyim, şimdi çok yiyorum diyorsun ya mesela bir yulafı çok yemekle bir kuru fasulyeyi yemek arasında çok büyük fark var. Örnek veriyorum sevdiğin en kalorili yemeği çok yemeye çalış önüne konanı değil

Sağlıkla ilgili bir problem veya herhangi spor branşında gelecek planınız yok ise zayıf kalın. Yağ oranı düşük vücut her zaman avantajdır. İleriki yaşlarda vücut zaten toparlar.

Geri
Yukarı