14 yaşında kilo almak

egeea

Zeptopat
Daha fazla  
14 yaşındayım boyum 185, kilom 55 evet çok zayıfım 3-4 aydır gyme gidiyorum ailem sadece 2 öğün yediği için arta kalan ev yemeklerini yiyip kendim makarna pilav tavuk yulaf yapıp yiyorum, böyle devam ediyorum. (Bazı zamanlar makarna pilav. Yapmaya üşeniyorum öğün atlıyorum onu da düzene sokarım sanırım) fakat kilo ne zamandan sonra alınıyor ve kolaylaşıyor? Tavsiyeleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz gitmeye çalış, böyle gidersen zamanla alırsın.
Temiz gitmeye çalış ama arada çikolata vs. yemen hızlandırıyor kilo alımını. Bir süre sonra fazla yemesen bile yani sadece doymak için yesen bile kilo alıyorsun şuan benim öyle.
Şuanda iyi gibi kendin yemek yapıp yemen güzel, makarna, patates, pilav en önemli 3 karbonhidrat böyle gidersen iyisin.
Zamanla olacak kısaca, çalışmaya devam :).

14 yaşındayım boyum 185, kilom 55 evet çok zayıfım 3-4 aydır gyme gidiyorum ailem sadece 2 öğün yediği için arta kalan ev yemeklerini yiyip kendim makarna pilav tavuk yulaf yapıp yiyorum, böyle devam ediyorum. (Bazı zamanlar makarna pilav. Yapmaya üşeniyorum öğün atlıyorum onu da düzene sokarım sanırım) fakat kilo ne zamandan sonra alınıyor ve kolaylaşıyor? Tavsiyeleriniz nelerdir?
Az az yap ama sürekli yap. Yani kendini zorlama ama her gün 30 dk olsa da aksatmadan yap. Etkisi ni görürsün.

Geri
Yukarı