14 yasinda kolum nasil?

Konuya yazanların çoğu spordan anlamayan tipler. Bu kol normal şartlar altında büyük değil estetik bir kol. Amacına bağlı olarak eğer büyük dursun istiyorsan çok az da yağlanırsan kolun büyük durur.

Şakası bir yana kıskananlar yazıyor da 14 yaşında olabilir böyle. Arkadaş zayıf olduğu için kasları belirginleşmiş. Benim kuzenim de 15 yaşında böyleydi. Çok zayıf olduğu için kol kasları bayağı belirgin oluyordu. Normal yani, bir de üstüne arkadaş spor falan yapıp uğraşınca böyle olmuş. İmkansız değil yani. Bu 14 yaşında olsun erkekliğimi bırakacağım diyen arkadaş şimdiden bırakabilir :D

Şakası bir yana kıskananlar yazıyor da 14 yaşında olabilir böyle. Arkadaş zayıf olduğu için kasları belirginleşmiş. Benim kuzenim de 15 yaşında böyleydi. Çok zayıf olduğu için kol kasları bayağı belirgin oluyordu. Normal yani, bir de üstüne arkadaş spor falan yapıp uğraşınca böyle olmuş. İmkansız değil yani. Bu 14 yaşında olsun erkekliğimi bırakacağım diyen arkadaş şimdiden bırakabilir :D
Hocam 14 yaşında kaslı çok kişi gördüm ama bu kadar görmedim yani.

Uzun süredir spor yapıyorsa normalleşmiş olabilir. Bunu hepimiz biliyor ki çoğu kişi aktif spora gitmiyor ve bu yaştaki birini büyük görüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı