14 yaşında nasıl kilo alınır?

w0lly41

Yoctopat
Daha fazla  
14 yaşındayım boyum 160 kilom 40 kollarıma bakınca kemikler belli oluyor günlük hayatta genelde evdeyim ve çok zayıf olduğum için yazları plaja gidemiyorum. Çok utanıyorum bana kilo alma fikri verir misiniz? Vücudumun kiloya aşırı ihtiyacım var. Yardımınız için teşekkürler.

14 yaşındayım boyum 160 kilom 40 kollarıma bakınca kemikler belli oluyor günlük hayatta genelde evdeyim ve çok zayıf olduğum için yazları plaja gidemiyorum. Çok utanıyorum bana kilo alma fikri verir misiniz? Vücudumun kiloya aşırı ihtiyacım var. Yardımınız için teşekkürler.
Bilgisayar başında ol hep. Reddit, Discord ve ilgilendiğin her türlü forumda hesabın olsun. Bilgisayar başında tıkınabildiğin kadar tıkın. Sağlıklı almak zor iş. Kısa sürede alayım yok ona. Diyetisyen yolu gözükür yani.

Geceye kadar bilgisayar izleyip, devinim etmeyip, Yağlı yemekler yiyerek.

Yağlı yemek yemek iyi bir seçenek. Bilgisayar başında uzun süre oturunca kilo alınmıyor değerli arkadaşlar.

2 su bardağı süt + 1.5 - 2 su bardağı yulaf + 1 muz + 6-7 Cici Bebe + 1 yemek kaşığı fıstık ezmesi + fındık, fıstık, badem ne varsa at içine. Gece yatmadan ve gün içinde iç. 1 ayda 2.5 kilo aldım.

Geri
Yukarı