14 yaşında nasıl para kazanılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Silahın Namlusu

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GeForce GTX 1050 Ti, Ryzen 5 Pro 4650g 8 GB RAM (single channel) 2400 Mhz, B450M Pro M2 Max 480 GB SSD
14 yaşımdayım ve geleceğim için endişeliyim para kazanmak istiyorum ve bir yerden başlamak istiyorum. Aileme çok yük olmamak için para kazanabileceğim öneriler verir misiniz?

14 yaşımdayım ve geleceğim için endişeliyim para kazanmak istiyorum ve bir yerden başlamak istiyorum. Aileme çok yük olmamak için para kazanabileceğim öneriler verir misiniz?

Sanaldan mı yoksa fiziksel olarakmı çalışmak istiyorsun?

İnternetten mi para kazanmak istiyorsun?

Şu yaşında 3 kuruş kazanmak yerine en azından bir üniversiteye gidebilmek için çalış ama Üniversiteye girdiğin zaman sahip olacağın boş zamanda da bilgisayardan yapabileceğin işlere odaklan, kod, olur, oyun yapımı olur, dijital satış olur, grafik olur.. o zaman düşünürsün.

Oyun hesabı veya item al sat yapabilirsiniz ben öyle 3400 TL'den fazla kazandım.

Hocam fazla takmıyorum böyleleri bu yaşta sanaldan aylık 15 - 20k falan kazacağını sanıyor yapabileceği Max iş logo tasarımı edit falan :D

Aynen en azından senin gibi evde yatarak baba parası yemiyorum.

Seni diğerlerinden ayıracak bir vasfın yoksa berber çıraklığı oldukça makul. Okumayacaksan iş öğrenmiş olursun.

Benim mesajım neden silindi? Düzgün bir cevap vermiştim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı