14 yaşında YouTuber olunur mu?

Olursun. Fakat önce dalga geçerler. Sen kafana takma. Oyun videoları yerine bilgilendirici videolar çekmeni tavsiye ederim.
Öyle dimdirek gameplay ile dalmayacağım zaten dediğim gibi tam çözüm vb. şeyler çekeceğim, From Software oyunları karışık olduğu için insanlar zorlanıyor ve bu tarz videolara başvuruyor.

Türkiye'de başarı kötü algılanan husus. Kişilerin düşünce ve davranışlarını kale almadan devam edersen. 1 2 sene içerisinde çok emek vererek istediğin yerlere gelebilirsin.

Bence yaş yeterli. Zaten oyun kanalı açacaksan uzun bir süre oturması sürecektir. O yüzden şimdi başlasan ve devam edersen 1-2 senede güzel yerlere anca gelirsin

Öyle dimdirek gameplay ile dalmayacağım zaten dediğim gibi tam çözüm vb. şeyler çekeceğim, from software oyunları karışık olduğu için insanlar zorlanıyor ve bu tarz videolara başvuruyor.

Hocam tavsiyem şöyle yapın. Videonuz kaliteli olsun. Haftada 1 video atın fakat kaliteli olsun. Kaliteli olursa laf atacak boşluk ararlar. 😀

Hocam tavsiyem şöyle yapın. Videonuz kaliteli olun. Haftada 1 video atın fakat kaliteli olsun. Kaliteli olursa laf atacak boşluk ararlar. 😀

Haftada 1 kere video atma ile YouTube'da büyüme sağlayamaz.

Sence bu arkadaşın şartları Enes batur ile aynı mı? YouTube daha yeni keşfediliyordu.

Doğru diyorsun ama belki 2klara kadar çıkarsa veya bir videosu önerilenlere gelirse 6klara eğer iyi kitleye sahibse 10klara çıkabilir.

Türkiye'ye örnek olan ilk insan tebrik ediyorum, 11 yaşında küçük çocuk geliyor oyunda küfür edip 20 yaşındayım diyiyor, DC sesli çağırdığımızda ise alt F4 çekiyor ülkemizin hali işte.
Çoğu böyle insan var mesela ben 17 yaşındayım olabildiğince yaşımı söylemiyorum, söylesem de direkt gerçek yaşımı söylüyorum en sinir olduğum şey de çocuk küreselde sallıyor küfrediyor nasıl olsa kim ne yapacak? Diye düşünüyor herhalde.
Mikrofonunu aç diyorum açmıyor niyetim küfretmek değil ama açmıyor çocuk olduğu bilinmesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı