14 yaşında YouTuber olunur mu?

dksişm

Centipat
Arkadaşlar güven konusunda bir sıkıntım yok, kendime güvenim tam fakat sesli bir şekilde videolarıma başlamak istiyorum. Ama yaşadığımız yer Türkiye olduğu için korkuyorum milletin gelip yorumlara kötü şeyler yazmasından. From Software oyunlarını seven biriyim ve çıktığında Elden Ring ile başlayacağım. Oynarken tam çözüm, bilinmeyenler serisi çekerek iyi bir izlenme kazanacağıma inanıyorum. Sonuçta Miyazaki reisin nereye ne koyacağı belli olmuyor. Fakat dediğim gibi yorumlarda bana hakaret edilmesinden korkuyorum, zaten olgun ve yaşı büyükler bir şey demezler fakat gelip de benden yaşı küçük + PUBG Mobile oynayan insanlardan hakaret yemek beni korkutuyor. Tavsiyeleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar güven konusunda bir sıkıntım yok, kendime güvenim tam fakat sesli bir şekilde videolarıma başlamak istiyorum. Ama yaşadığımız yer Türkiye olduğu için korkuyorum milletin gelip yorumlara kötü şeyler yazmasından. From software oyunlarını seven biriyim ve çıktığında elden ring ile başlayacağım. Oynarken tam çözüm, bilinmeyenler serisi çekerek iyi bir izlenme kazanacağıma inanıyorum. Sonuçta miyazaki reisin nereye ne koyacağı belli olmuyor. Fakat dediğim gibi yorumlarda bana hakaret edilmesinden korkuyorum, zaten olgun ve yaşı büyükler bir şey demezler fakat gelip de benden yaşı küçük + PUBG Mobile oynayan insanlardan hakaret yemek beni korkutuyor. Tavsiyeleriniz neler?

Sağ tık > kullanıcıyı kanaldan gizle. Bu kadar.

Başlama. Yeni önerilen sistemiyle 0'dan büyümek çok zorlaştı. Bence 18-19'larını beklemelisin. Zaten bir oyunda çok iyi değilsen oyun sektörü bitti.

Arkadaşlar güven konusunda bir sıkıntım yok, kendime güvenim tam fakat sesli bir şekilde videolarıma başlamak istiyorum. Ama yaşadığımız yer Türkiye olduğu için korkuyorum milletin gelip yorumlara kötü şeyler yazmasından. From software oyunlarını seven biriyim ve çıktığında elden ring ile başlayacağım. Oynarken tam çözüm, bilinmeyenler serisi çekerek iyi bir izlenme kazanacağıma inanıyorum. Sonuçta miyazaki reisin nereye ne koyacağı belli olmuyor. Fakat dediğim gibi yorumlarda bana hakaret edilmesinden korkuyorum, zaten olgun ve yaşı büyükler bir şey demezler fakat gelip de benden yaşı küçük + PUBG Mobile oynayan insanlardan hakaret yemek beni korkutuyor. Tavsiyeleriniz neler?

Sende onlara küfret hak ediyor bazıları gerçek anlamda sallama fazla.

Kötü yorumlardan çekiniyorsan hiç başlama, illa ki kötü yorum ve dislike atanlar olacak. Onları takmadan yola devam edebileceğine inanıyorsan başla.

Yeni konular

Geri
Yukarı