Düşük sistem ile YouTuber olunur mu?

Oyunaçlığı

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
YouTube oyun videoları çekiyorum. Kanalım var ama bir türlü geliştiremedim. Korku oyunları oynayınca altıma ediyorum o yüzden önermeyin. Korku oyunu dışında oyun önerilerinizi alırım. Bana düşük sistem oyunlar önerir misiniz? YouTube'da videosunu çekeceğim. Belli bir kitlesi olursa sevinirim. Düşük sistem ile YouTuber olunur mu? Aşağıya sistemimi yazıyorum.

Intel Celeron N2840 2.16 GHz çift çekirdek.
4 GB RAM.
Intel HD Graphics 1 GB.

Pixel oyunlar oynayacaksan neden olmasın 😄.

Merhaba arkadaşlar.
YouTube oyun videoları çekiyorum. Kanalım var ama bir türlü geliştiremedim. Korku oyunları oynayınca altıma ediyorum o yüzden önermeyin. Korku oyunu dışında oyun önerilerinizi alırım. Bana düşük sistem oyunlar önerir misiniz? YouTube'da videosunu çekeceğim. Belli bir kitlesi olursa sevinirim. Düşük sistem ile YouTuber olunur mu? Aşağıya sistemimi yazıyorum.

Intel Celeron N2840 2.16 GHz çift çekirdek.
4 GB RAM.
Intel HD Graphics 1 GB.

Neden olmasın hocam öncelikle RAM düşük o yüzden küçük oyunlarla başla bilgilendirici içerik tarzı şeyler yap YouTube TikTok Instagram gibi yerlere düzenli video atmak şart.

This War of Mine bak o zaman kral.

Neden olmasın hocam öncelikle RAM düşük o yüzden küçük oyunlarla başla bilgilendirici içerik tarzı şeyler yap YouTube TikTok Instagram gibi yerlere düzenli video atmak şart.
Hocam düz oynayış tutmaz mı? İnstagrama video atıyorum kimse izlemiyor. RimWorld çekiyorum bu oyunun kitlesi var mıdır?

Hocam düz oynayış tutmaz mı? Instagram'a video atıyorum kimse izlemiyor. RimWorld çekiyorum bu oyunun kitlesi var mıdır?

RimWorld'a 200 saatim var brom kitlesi sadece seslendirme üzerine var mod tanıtım falan bakan yok öyle şeylere senaryo yapacaksan olabilir.

Geri
Yukarı