Düşük sistem ile YouTuber olunur mu?

RimWorld'a 200 saatim var brom kitlesi sadece seslendirme üzerine var mod tanıtım falan bakan yok öyle şeylere senaryo yapacaksan olabilir.
RimWorld'un kitlesi yok diyorsun yani. Öyleyse This war of mine bakayım. Bir de zor oyunlar oynayamıyorum öyle bir huyum var. Simulator oyunları ilgimi çekiyor onda da pek kaldırmaz benim pc sistemim düşük. Who is this man diye oyun var sistemim kaldırır mı?

RimWorld'un kitlesi yok diyorsun yani.
Kitlesi var ama düz oynanış videosu çekersen kimse izlemez. Bu videodaki gibi belirli bir senaryo kurmalı ve seslendirmelisin anca o zaman izlenir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam pp lerimiz aynı. Olur Terraria oynarım ama keşfetmediğim şeyler var Terraria'da. İlk başta sade bir oynayış ile girişmeliyim. Sonra oyunu keşfettikten sonra başlarım video çekmeye.

Kitlesi var ama düz oynanış videosu çekersen kimse izlemez. Bu videodaki gibi belirli bir senaryo kurmalı ve seslendirmelisin anca o zaman izlenir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam aynı kurgu ile girişmek istemiyorum. Başka bir YouTubere özenmek gibi huyum yok.

Youtuber olmak bence ne oynadığın değil insanlara kendini sevdirmenle alakalı. Sadece sohbet yayınları ile de youtuber olabilirsin. Kendin ol sadece. (Benim görüşüm.)

Youtuber olmak bence ne oynadığın değil insanlara kendini sevdirmenle alakalı. Sadece sohbet yayınları ile de youtuber olabilirsin. Kendin ol sadece. (Benim görüşüm.)
Sadece sevdiğim yayıncıların videosunu izlemekle ilgileniyorum. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Kendimi koydum hocam (!)

Biraz zor gelmişti bana. Kafam almadı bıraktım :D

Bu arada Stardew Valley de oynayabilirsiniz. Güzel bir oyundur. Pixel RPG tarzında.
Hocam videonun ismi öğretici mi olacak oynanış mı? Deneyeceğim videosunu çekmeyi. Ve biraz kararsızım çekme konusunda.

Hocam videonun ismi öğretici mi olacak oynanış mı? Deneyeceğim videosunu çekmeyi. Ve biraz kararsızım çekme konusunda.

Bu kadar istikrarsızsan hiç girme brom. PC'den anlıyorsan sistem önerisi falan çek.

Yeni konular

Geri
Yukarı