14 yaşındayım ve aklıma sürekli cinsellik geliyor ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir ara bırakmıştım sonra başladım. Aktif bir şekilde günde 1-2 kere.
Günde 1-2 kere yapmak kötü bir alışkanlıktır, kafanızı dağıtın, bisiklet sürün, oyun oynayın ama günde 1-2 kere yapmayın.
Bir erkek hayatında maksimum 4-5 bin kere boşalabilir, şimdiden tüketmeyin depoyu. :)

Günde 1-2 kere yapmak kötü bir alışkanlıktır, kafanızı dağıtın, bisiklet sürün, oyun oynayın ama günde 1-2 kere yapmayın.

Kötü değil bence ya bilmiyorum sizin fikrinizde bu alışkanlık olsa bile ergenlik döneminden sonra böyle olacağını düşünmüyorum. Mastürbasyonun çok çok aşırıya kaçmadıkça bir zararı olacağını sanmam.

Kötü değil bence ya bilmiyorum sizin fikrinizde bu alışkanlık olsa bile ergenlik döneminden sonra böyle olacağını düşünmüyorum. Mastürbasyonun çok çok aşırıya kaçmadıkça bir zararı olacağını sanmam.
Ben ürologları çok izledim o yüzden sizlere bilgilerimi aktarıyorum.

Bir erkek hayatında maksimum 4-5 bin kere boşalabilir, şimdiden tüketmeyin depoyu. :)
Gerçek mi bu ? Yani benim bildiğim her kalp atışında 1400 sperm üretiliyor. Benim bildiğim ortalama erkeklerde 40-50 yaşlarına kadar boşalabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı