140.000 TL'ye kadar araç önerisi

Glank

Hectopat
Arkadaşlar son zamanlarda yine benzer bir konu açmıştım ancak o zaman bütçemiz daha yüksekti çeşitli sıkıntılardan dolayı bütçemiz düştü o yüzden tekrar konu açıyorum. 130 bin TL'ye kadar araç arıyoruz, aile aracı olması gerek 4 kişiyiz. Bir de Ford b-Max'ler nasıldır? Aklımızdaki model şu anda bu:

Diğer önerilere de açığız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Citroën / C3 / 1.2 PureTech / Feel / 2021 ÇIKIŞ 20 BİN KM 1.2 FEEL 83 BG YKŞ DESTEK START-STOP BOYASZ sahibinden.comda - 939962524 direk bunu alın. Hiç beklemeden
Arkadaşlar son zamanlarda yine benzer bir konu açmıştım ancak o zaman bütçemiz daha yüksekti çeşitli sıkıntılardan dolayı bütçemiz düştü o yüzden tekrar konu açıyorum. 130 bin TL'ye kadar araç arıyoruz, aile aracı olması gerek 4 kişiyiz. Bir de Ford b-Max'ler nasıldır? Aklımızdaki model şu anda bu:

140K'ye araba kalmadı ki. Bir tek I20 var.
140.000₺'ye araba kalmamış (!) 😂😂 Hahahaha. Sıfır olmadığı sürece o bütçeye iyi arabalar bulunabilir.140.000₺'ye birçok otomobil var. Nerede yaşıyorsun acaba?

Diğer önerilere de açığız.

Ailenizle beraber mi alıyordunuz 250k ya yoksa başkası mıydı o?

Hocam, aşağıya linkini eklediğim ilanlara bakabilirsiniz. Tramer kayıtsız istiyorsanız model yılı daha düşük otomobiller de önerebilirim. Ayrıca bütçenizi 5-10.000₺ yükseltebilirseniz Egea'nın tramersizleri de mevcut.
Fiat / Egea / 1.4 Fire / Urban Plus / 2019 MODEL EGEA 1.4 LPG URBAN PLUS KIRMIZI HACTCHBACK 17.000 KM. sahibinden.comda - 935681696
@Glank Bu ilanlara da bakılabilir. Fiat / Egea / 1.4 Fire / Easy / 2020 MODEL HATASIZ BOYASIZ TRAMERSİZ 18.000 KM SIFIRDAN FARKSIZ sahibinden.comda - 939057658

Son düzenleme:

Geri
Yukarı