Volkswagen Passat "airbag fahler" uyarısı

yigitgngr

Centipat
Daha fazla  
Arabada oturdum müzik açtım kafa dinliyordum yarım kontak, bir anda "airbag fahler!" yazdı yol bilgisayarında, farlar açıktı. Dedim bir çalıştayım bir şeyler ses çıkarıyor ama çalışmıyor ekranda airbag fahler yazıyor farları açarsam iç ambiyans aydınlatması sönüyor, ekranın parlaklık azalıyor. Akü mü bitti? Bilen arkadaşlar aydınlatırsa çok memnun olurum, akü ise sıkıntı hemen takviye yapacağım aksi takdirde boks maçı var evde. Yerinde duran yarım kontak araba nasıl arıza lambası yakar anlamadım. 2009 Passat B6 1.4 TSI

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz araştırdım koltuk altı soketlerinde bir sorun olabilir.
Hocam ben de öyle okudum lakin biliyorsunuzdur B6 lardaki anahtarı. Sokuyorum yuvaya yarım kontak yapıyorum ağrıza veriyor farları açıyorum ambiyans aydınlatması gidiyor. Uzunları yakınca iç aydınlatmanın hepsi sönüyor gösterge dahil. 1 saat oldu olmadı hiçbir sıkıntı yoktu tam inicem verdi ağrızayı.

Evet, genelde bu tip saçma hataları akım yetmediği için verir. Akünün azalmış olma ihtimali yüksek.

Zaten marş basmıyormuş, aküden.
Hocam inşallah öyledir yerinde öylece duran arabanın maliyetli bir ağrıza açacağını ben de düşünmüyorum, düşünmek istemiyorum.

Hocam ben de öyle okudum lakin biliyorsunuzdur B6 lardaki anahtarı. Sokuyorum yuvaya yarım kontak yapıyorum ağrıza veriyor farları açıyorum ambiyans aydınlatması gidiyor. Uzunları yakınca iç aydınlatmanın hepsi sönüyor gösterge dahil. 1 saat oldu olmadı hiçbir sıkıntı yoktu tam inicem verdi ağrızayı.

Hocam inşallah öyledir yerinde öylece duran arabanın maliyetli bir ağrıza açacağını ben de düşünmüyorum, düşünmek istemiyorum.
Aküden aküden, korkmayın :)

Yeni konular

Geri
Yukarı