14000 TL oyun ve yazılım için laptop tavsiyesi

Bütçe
14000

hasqer

Decapat
Öncelikle merhabalar, maksimum 14.000 TL olan bir laptop arıyorum.
Donanım olarak ekran kartı 1650 Max-Q ve üstü olması yeterli, yüksek performansa ihtiyacım yok orta ayarda oyunlar oynarım.
Dikkat ettiğim noktalar şunlar:
  • Isınma sorunu olmasın.(95 C ve üstü)
  • Bataryası 3 saat veya üstü gidebilsin.
  • 1650 Max-Q ve üstü bir ekran kartı olsun.
  • Kronik sorunu olmasın.
  • Lenovo, ASUS, Acer markalarından olsun.
Teşekkür ederim.

135W şarj adaptöründen gördüğüm kadarıyla çok şikayet var.
Elektrik yetmeyince pilden tüketiyor sanırım.
Pilin ömrü bittiği zaman sıkıntı olacaktır.

Öyle olursa %2-3 şarj azalıyor tabii kötü bir durum ama çok da sorun yaratmıyor bu bütçedeki diğer modellerin performansı ekran kartı tarafında çok daha az.

Bu adaptorden kaynaklanan bir durum değil batarya sağlığını korumak için yapılan bir işlem, hatta bu teknolojiyi HP kendi sitesinde bir makale yayınlayarak açıklamıştı..

Arkadaşların paylaştığı Notebook ise bütçenize göre ve talepleriniz doğrultusunda alabileceğiniz en iyi cihaz kacirmanizi istemem.

Bu adaptorden kaynaklanan bir durum değil batarya sağlığını korumak için yapılan bir işlem, hatta bu teknolojiyi HP kendi sitesinde bir makale yayınlayarak açıklamıştı.

Arkadaşların paylaştığı notebook ise bütçenize göre ve talepleriniz doğrultusunda alabileceğiniz en iyi cihaz kacirmanizi istemem.

Teknolojinin tam ismi ne olarak geçiyor? Yanlış anlamayın merak ettiğim için soruyorum.

Bilmiyordum bu sadece 3050 Ti için mi geçerli yoksa diğer kartlarda da bu durum geçerli oluyor mu bunu nereden öğrenebiliriz

Hayır laptop modeline göre değişiyor bunu alacağın laptopun markasının sitesinden bakman gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı