144 Hz monitör 60 Hz veriyor

Dehaistekanka

Centipat
Daha fazla  
Monitör
Viewsonic 23.6 VX2458-P-MHD
Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce 144 Hz monitör aldım bugün elime ulaştı fakat HDMI kablosu ile bağladığımda 144 Hz yerine maksimum 60 Hz veriyor ekran kartım GT 730 nasıl çözebilirim bu sorunu?

Öncelikle hayırlı olsun. NVIDIA Denetim Masası'ndan 144Hz'ye çektiniz mi Hz değerlerini yoksa orada da mı gözükmüyor 144Hz seçeneği?

Sitesin de 3 adet hdm girişi olduğu yazıyor, çoğunlukla 1. Hdm girişi 144 hz verir , digerleri 100 ile 60 hz ( freesync ve gsync kapalı iken hdm 1 port 144 hz ) .

Masaüstüne sağ tık>görüntü ayarları>gelişmiş görüntü ayarları>alttaki kutucuktan 144 Hz seçeneği.

Çıkmıyor işte 144 Hz.

Sitesin de 3 adet hdm girişi olduğu yazıyor, çoğunlukla 1. Hdm girişi 144 hz verir , digerleri 100 ile 60 hz ( freesync ve gsync kapalı iken hdm 1 port 144 hz ) .
Çıkmıyor 60 hz :(

Dp kablosu ile dene
İçinden çıkmadı ayrıca ekran kartında dp yok :D

Öncelikle hayırlı olsun. NVIDIA Denetim Masası'ndan 144Hz'ye çektiniz mi Hz değerlerini yoksa orada da mı gözükmüyor 144Hz seçeneği?

Hem monitör ayarlarından hem de NVIDIA Denetim Masası'ndan denedim ikisinde de çıkmıyor 60 Hz.

Monitörü fabrika ayarlarına sıfırladın mı? Ek olarak HDMI kablo versiyonu kaç?

HDMI kablosunun versiyonunu nasıl öğreneceğim kutunun içinden çıkan HDMI kablosu.

Geri
Yukarı