144 Hz monitör önerisi

DoctorDuman

Femtopat
Herkese iyi günler. :)

R5 3600.
RTX 2060.
16 GB RAM.

Böyle bir sistemim var. Genelde Valorant, Fortnite yani FPS tarzı oyunlar oynarım. Bunun için bir öneriniz var mı?

BenQ XL2411P monitörünü düşünmüştüm ama Sync özelliklerinin olmaması kafamı karıştırdı. Bir yandan da Sync özelliklerinin input laga sebep olacağını düşündüm. Bu konuda çok bilgim yok açıkçası.

Sonuç olarak bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Okuyan herkese teşekkürler, iyi forumlar. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İmzamdaki AOC 24G2U'yu, kendi monitörümü önerebilirim IPS düşünüyorsanız eğer.

Son düzenleyen: Moderatör:
AOC C24G1 kullanıyorum öneririm. FreeSync var. 1660 Super ile 1080P'de çok iyi gidiyor. Tüm oyunlarda Ultra'da 90 100 FPS ile oynamak bayağı keyifli :)

R5 3600.
RTX 2060.
16 GB RAM.

Böyle bir sistemim var. Genelde Valorant, Fortnite yani FPS tarzı oyunlar oynarım. Bunun için bir öneriniz var mı?

BenQ XL2411P monitörünü düşünmüştüm ama Sync özelliklerinin olmaması kafamı karıştırdı. Bir yandan da Sync özelliklerinin input laga sebep olacağını düşündüm. Bu konuda çok bilgim yok açıkçası.

Dur sihirli kürem ile bütçeni öğreneceğim.

Bütçe belirtmezsen öneri yapamayız.

R5 3600.
RTX 2060.
16 GB RAM.

AOC 24" C24G1 144Hz 1ms VGA 2xHDMI DP FHD Freesync Curved Gaming Monitör | ITOPYA 'ü öneririm. Bende AOC kullanıcısıyım aslında satışta olsa kendi kullandığım modeli atacaktım ancak maalesef satıştan kalkmış. AOC markasında bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum tavsiye ederim kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı