144 Hz monitör önerisi

Sakın ha bu monitörü almayın. James Donkey'e her zaman güvenmeyin.

Hocam ben bu modeli bir kaç kere daha gördüm ama bazı yerlerde linkte 1 MS yazmasına rağmen sayfada 4 MS yazıyordu. Tam olarak kaç MS bu monitör hocam ?

Sakın ha bu monitörü almayın. James Donkey'e her zaman güvenmeyin.

Hocam ben bu modeli birkaç kere daha gördüm ama bazı yerlerde linkte 1 ms yazmasına rağmen sayfada 4 ms yazıyordu. Tam olarak kaç ms bu monitör hocam?

GtG değeri 4ms.
Hocam gerçek indirim değil 2 hafta önce de aynıydı fiyatı

Bilmiyordum sağ olun.

Bir monitör alacağım ve 144Hz in uygun olduğunu düşünüyorum. Aklımda şu anda bu monitör var

Sizin tavsiyeleriniz nelerdir? Bütçe aralığı linktekinin civarlarında.

https://www.itopya.com/msi-optix-27-g271-144hz-1ms-2xhdmi-dp-fhd-ips-freesync-gaming-monitor/ bunu almanızı önerirm 2X HDMI var 144 Hz ve 27 inç bu fiyatı kaçırmayın hem de MSI marka zaten

Bir monitör alacağım ve 144Hz in uygun olduğunu düşünüyorum. Aklımda şu anda bu monitör var.

Sizin tavsiyeleriniz nelerdir? Bütçe aralığı linktekinin civarlarında.

Bilinmedik markalara paranızı vermeyin çok kullandım pişman oldum ilk 5 6 ay idare ediyor ondan sonra rengini belli ediyor.

Alabileceğiniz en kaliteli 144Hz monitörlerden bir tanesi ghosting sorunu yok gerçek (GtG) 1ms, 144Hz, IPS panel ancak bu aralar fiyatı biraz fazla biraz indirim beklerseniz 1500 1600 TL civarlarına alabilirsiniz.

Geri
Yukarı