144 Hz monitör önerisi

Bütçe
2300
MSI G24C4 144hz 1ms monitör. 1 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. Şimdiye kadar hiç bu kadar güzel monitör kullanmamışım. Curved olması da benim için avantajlı.

27", 10 BIT, 1 milyar renk veren (birçok monitör 8 BIT olup 16,7 milyon renk veriyor), IPS, 144 HZ monitörümü öneririm. İncelemem:
Satın alma linki:

27", 10 BIT, 1 milyar renk veren (birçok monitör 8 BIT olup 16,7 milyon renk veriyor), IPS, 144 Hz monitörümü öneririm. İncelemem:
Satın alma linki:

Bu modelin bir de 2. Versiyonu var acaba aralarında Hz dışında fark var mıdır şu ana kadar 2 monitör aldım ikisi de iade oldu ölü piksel ve ışık sızması yüzünden tavsiye eder misiniz hala, ekran oturma mesafem 65 cm civarı, bir de BenQ EX2510 modeli var arasında kaldım, yaklaşık 2 haftadır monitörüm yok artık düzgün bir şey olsun sorunu olmasın yeter diyorum

Bu modelin bir de 2. Versiyonu var acaba aralarında Hz dışında fark var mıdır şu ana kadar 2 monitör aldım ikisi de iade oldu ölü piksel ve ışık sızması yüzünden tavsiye eder misiniz hala, ekran oturma mesafem 65 cm civarı, bir de BenQ EX2510 modeli var arasında kaldım, yaklaşık 2 haftadır monitörüm yok artık düzgün bir şey olsun sorunu olmasın yeter diyorum
Bahsettiğiniz 2. model MAG274R2 sanırım. Arasında HZ dışında fark yok diye biliyorum. Bu arada istersen 5-6 bin TL'lik monitör al, ölü piksel vs. konuda kefil olamaz kimse.

Yeni konular

Geri
Yukarı