144 Hz monitör önerisi

asvpxneco

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Jr. Web/Mobile Dev
Merhaba arkadaşlar 144 Hz bir monitör almak istiyorum önerilerinizi söyleyebilir misiniz? Fiyat 1800 civarı maksimum. Ayrıca MSI Optix MAG24C 23.6" 144 Hz 1ms (HDMI+Display+DVI) Fiyatı şu monitördeki gibi VA panel olup 1 ms olması diğer TN panellerden oyun performansı acısından daha kötü oldugunu gösterir mi? Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, alakası yok. 1800 TL fiyata Optix G24C alınır. Bu da alınır.
G24C şu an 1500 lira civarı vatanda 2 ay sonra alsam kendimi hiç sıkıntıya sokmamış olucam 2 aya fiyatlar tekrar tavan yapar mı acaba bi fikriniz, öngörünüz var mıdır?
1500 tl ye gamepower'ın aynı özellikte ve kavisli monitörü var 1 ms 144 hz VA panel arkadaşım kullanıyor.
Gamepower GPR24C144 23.6
açık konuşmak gerekirse markaya dair hiç bir fikrim olmadığı için uzak bakıyorum biraz. zaten şu an msi 24" curved 144hz 1ms vatanda 1500 lira
Hayır, daha iyi ya da çok çok ve çok daha iyi. Asla TN panel alma, eğer bunu beğendiysen bu çok iyi, gönül rahatlığı ile alabilirsin.
bazı yerlerde 4ms gösteriyor tepki süresini kafamı kurcalayan ve içime kurt düşüren konu bu oldu bu monitörle ilgili, ne kadar araştırırsam iş içinden o kadar çıkılmaz bi hal alıyor

Bu monitör geçen hafta 1300-1400 liraydı MediaMarkt'ta fakat monitöre dair hiçbir fikrim olmadıgı için sipariş verme şansım yoktu. Vaktiniz varsa neden önerdiğinize dair ufak bir cevap yazabilir misiniz? Bu arada görüşleriniz için teşekkürler.
1ms 144Hz ve panel kalitesi iyi Viewsonic monitörler fiyat performans oluyor ondan dolayı öneririyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı