Elektronik Aliexpress'de kablosuz mekanik klavye 360 TL

• Konuyu başlatan erme
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 189
  • Görüntüleme 12B
Bir şey soracağım AliExpress neden Türkiye mouse falan göndermiyor hangisi tıklasam gönderim yok diyor arkadaş sebebi nedir?

Arkadaşlar endişelenmeniz gereken satıcılar değil gümrük. Şikayetvara bir bakın bakalım aliekspress isyanı kaynıyor paranızı çöpe attırtmayın. Örnek vereyim 7 dolara bir arkadaş sulu boya fırçası almış tuval için o bile gümrüğe takıldı Türkiye'de AliExpress'e aşırı baskı var. Halâ anlayamadınızmı 3 yıldır sürekli gelen ürünlere el konuluyor hiç mi başınıza gelmedi. Sonra aliexpressi suçluyorsunuz Türkiye Çinden ürün gelsin istemiyor. Türkiyedeki satıcı firmalar hükümete baskı uyguluyor dışarıdan ürün gelmesini istemiyor.

Ben aldım aliexpresten aynı klavyeyi. 10-15 günde elime geçti. Ortalama 3 aydır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım. Klavye güzel direkt tak-çalıştır şekilde çalışıyor. Çok nadirde olsa oyun oynarken 1 sn lik gecikme olabiliyor ama belki pillerin zayıflamasından dolayı olabilir pil baya uzun gidiyor. Ne zaman değiştirdiğini hatırlamıyorum. Eğer alacaksanız tavsiye ederim. Bana gelen modelde switchler değiştirilebiliyordu ama yorumlarda çoğu kişi değiştirilmiyor diye belirtmiş. Ek olarak belirteyim gümrük vergisi ödemedim.

Ben aldım aliexpresten aynı klavyeyi. 10-15 günde elime geçti. Ortalama 3 aydır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım. Klavye güzel direkt tak-çalıştır şekilde çalışıyor. Çok nadirde olsa oyun oynarken 1 sn lik gecikme olabiliyor ama belki pillerin zayıflamasından dolayı olabilir pil baya uzun gidiyor. Ne zaman değiştirdiğini hatırlamıyorum. Eğer alacaksanız tavsiye ederim. Bana gelen modelde switchler değiştirilebiliyordu ama yorumlarda çoğu kişi değiştirilmiyor diye belirtmiş. Ek olarak belirteyim gümrük vergisi ödemedim.
Aynı satıcıdan mı hocam 350 tl lik olan.

Geri
Yukarı