144 Hz monitör önerisi

Kafası Güzel

Femtopat
Selamlar böyle fazla konu açmak istemezdim ama siz bilgili kişilere ciddiyim ihtiyacım var aşağıdaki linkteki bilgisayarı ve monitörü alsam sorun olmaz değil mi oyun iş için kullanılacak darboğaz söz konusu mu acaba?

Bana önerdiğiniz PC veya monitör varsa yazmayı unutmayın iyi günler!

ASUS TUF VG27vq tavsiye ederim. VA panedir ama güzel ben seviyorum. İsterseniz sizin için renkler ve hatlar daha önemli ise boyunttan ve Curved olmasından vazgeçip aynı paralara IPS panel alabilirsiniz ben almadan önece iki panelide denedim kişisel deneyim olarak pek fark hissetmediğim için ASUS tercih ettim. Karar sizin.

Son düzenleme:
MSI mi AOC mu hangisini alayim? Sistemde günümüzdeki oyunları oynuyacağım Red Dead redempiton 2 CoD 2019 falan High veya Ultra'ya zorlar mı? Soğutması iyi mi beni aydınlatırsanız sevinirim.

Selamlar böyle fazla konu açmak istemezdim ama siz bilgili kişilere ciddiyim ihtiyacım var aşağıdaki linkteki bilgisayarı ve monitörü alsam sorun olmaz değil mi oyun iş için kullanılacak darboğaz söz konusu mu acaba?

Bana önerdiğiniz PC veya monitör varsa yazmayı unutmayın iyi günler!
Eğer 100TL daha fazla verebilirsen Vatanda o monitörün düz IPS panel olanı mevcut, işle alakalı IPS panel işine yarayabilir. MSI Optix G271 27&#39&#39 144Hz 1MS(MPRT) FreeSync IPS MONİTÖR - Vatan Bilgisayar

Sıkıntı yok ekleyebilirim
Ben de MSİ ve AOC arasında kalmıştım fakat bu attığım linkteki monitörü alacağım. Hem yeni monitör hem de daha ucuz. Fazla bir incelemesi yok fakat gördüğüm kadarıyla iyi bahsediliyor. Sistem de gayet güzel ancak parça parça toplarsan daha uygun daha güzel bi şey olabilir sanki. Şuan tam piyasayı bilmiyorum sene başı topladım ben de sistemi.

Yeni konular

Geri
Yukarı