144 Hz TN 1 ms vs 165 Hz 1 ms IPS

Tn yi bilmem daha önce laptop kullandım ekranı tn miydi bilgim yok açıkçası. Ips monitöre monster laptopla başladım. Sonrasında ıps aoc 24g2u aldım. Onda 2 sene sonunda pixel arızası nedeniyle servis ücretsiz şekilde va panel aoc c24g2ae verdi. Ghostingden dolayı 1 ay Zor dayandım. Şimdi dell g2422hs ıps aldım. Ghositng yaşamam inşallah. Ama en iyisi ıps paneldir. Va da renkler patlıyor resmen. Ips daha gerçekçi ben ona alışmışım.

Geri onu Mediamarkt GameZone'a koydular artık mediamarkta girdikçe görüp gülerim. fırsatım olursa atarım fotoğraf. :D
Bende Amazon'da görüyorum gülüyorum gerçekten yazık ya birde ucuza da satmıyorlar artık.

Hayırlı olsun hocam bende BenQ XL2411k aldım ama çok saçma geliyor ya öyle bir konuşuyor ki çoğu kişi TN panel nasıl diyeyim bilmiyorum ama kötülemede god tier noktasına gelenler var tabii sizi bilemem ama.
Siz ileri düzey monitörde TN panel almışsınız, sanırım ghosting sıfır olsun dediniz, ben o bütçede İPS alırdım ama tercih meselesi, renklerini beğenirseniz neden güzel olmasın.

Bende Amazon'da görüyorum gülüyorum gerçekten yazık ya bir de ucuza da satmıyorlar artık.

Siz ileri düzey monitörde TN panel almışsınız, sanırım ghosting sıfır olsun dediniz, ben o bütçede IPS alırdım ama tercih meselesi, renklerini beğenirseniz neden güzel olmasın.

Yani hocam 13 yıllık monitör kullanıyorum sıfırları gereksiz pahalı olduğu için 2. el aldim.

Yeni konular

Geri
Yukarı