144 veya 165 Hz 1 ms TN panel monitör önerisi

4.5 5.5 k arasıda olur Valorant tarzı FPS oyunları oynayacağım için TN panel almam gerekiyor.

Hocam emin olun IPS panelde oynatıyor bende G24F 2 var 180Hz IPS panel bu hafta aldım sadece Valorant oynuyorum sarıyorda internet kafede oynadığım gibi oynamıyorum reflekslerim çok iyi gelişti yani paranız varsa IPS panel alın.

144 veya 165 Hz TN panel monitör önerisi bekliyorum. Bütçe 4.5K TL civarı. Biraz araştırdım ama çok bulamadım.
Neden TN panel istediğinizi sorabilir miyim? Bilgili misiniz yoksa sağdan soldan fps oyunları için tn panel iyidir diyen birinin yorumunu mu gördünüz? Bir oyun için kötü görüntü görmeniz saçma bence profesyonel oyuncu değilseniz.

200hz daha ucuza va panel gözünüzü ıps kadar yormaz

200Hz daha ucuza VA panel gözünüzü IPS kadar yormaz.

Ghosting sorunu var o monitörün.
GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA
Buna bir bakın benim kendi monitörüm.

Neden TN panel istediğinizi sorabilir miyim? Bilgili misiniz yoksa sağdan soldan FPS oyunları için TN panel iyidir diyen birinin yorumunu mu gördünüz? Bir oyun için kötü görüntü görmeniz saçma bence profesyonel oyuncu değilseniz.

Hocam gözü aşırı yoruyor bende de IPS var ve parlaklık ayarını 5'ten fazla açmıyorum bile hatta akşamları o bile yoruyor Valorant'ta odaklanamıyorum.

Evet var. Hangisinde yok ki?

Son düzenleyen: Moderatör:

200hz daha ucuza va panel gözünüzü ıps kadar yormaz
Çöp..

Yeni konular

Geri
Yukarı