1440p için 27" mi, 32" mi?

plx22

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar.
Strateji ve hikayeli oyun amaçlı monitör için 27" ve 32" arasında kararsızım. PPI farkını da düşününce görüntüde ne kadar bozulma olabileceğini bilmiyorum. Rekabetçi oyun oynamıyorum. Bu duruma göre sizin tavsiyeniz hangisi olurdu?
  • 27" olursa Dell S2721DGF alacağım
  • 32" olursa LG 32GP83-B alacağım

Tam istediğim konu ben de merak ediyorum aynı amaçla ben de alacağım bir tane acaba ne tavsiyeler gelecek. Aynı zamanda video ve fotoğraf editleride yapıyorum. IPS panel bakıyorum ben de Dell'de o konuda önde
LG'nin pivot olması çok güzelmiş

Selamlar.
Strateji ve hikayeli oyun amaçlı monitör için 27" ve 32" arasında kararsızım. PPI farkını da düşününce görüntüde ne kadar bozulma olabileceğini bilmiyorum. Rekabetçi oyun oynamıyorum. Bu duruma göre sizin tavsiyeniz hangisi olurdu?
  • 27" olursa Dell S2721DGF alacağım
  • 32" olursa LG 32GP83-B alacağım

27" daha iyidir yakından oynayan biri iseniz.

Tam istediğim konu ben de merak ediyorum aynı amaçla ben de alacağım bir tane acaba ne tavsiyeler gelecek.
LG'nin pivot olması çok güzelmiş

Benim gönlümden geçen 32" ama görüntü kalitesi (şu an 27" IPS kullanıyorum) ne kadar değişir onu bilmiyorum.
27'' bile çok büyük kalıyor 32 alırsan oyunu takip edemezsin kafanı çevirmen lazım bakman için.

Şu an 27" 2K IPS kullanıyorum.

Benim gönlümden geçen 32" ama görüntü kalitesi (şu an 27" IPS kullanıyorum) ne kadar değişir onu bilmiyorum.

Şu an 27" 2K IPS kullanıyorum.

Ben de 32" 2K IPS bakıyordum, ama genelde herkes 27" tavsiye ediyor. Şu an kullandığım VA panel 27" kullanıyorum çok iyi sayılmaz

Buna çok yükselmiştim ben LG.

Ben de 32" 2K IPS bakıyordum, ama genelde herkes 27" tavsiye ediyor. Şu an kullandığım VA panel 27" kullanıyorum çok iyi sayılmaz

Buna çok yükselmiştim ben LG.
27" olarak Dell S2721DGF 'den başka birşey aramaya gerek yok, LG ise 32GP850B'nin kırpılmış hali (OC, MBR ve USB yok)

Ben 27" inç kullanıyorum 6 ayda zor alıştım. Televizyon gibi geliyor yani benim alışmam zor oldu. Oyun için en ideal 24" inç bence ama 2k olacaksa şayet 27" gayet yeterli. 32" alacaksan göz doktoru ve gözlük paranı da ayırmayı unutma bence sevgili dostum.

Geri
Yukarı