1440p monitör önerisi

Bütçe
12.000TL

TheGame28

Centipat
Daha fazla  
1440p FreeSync Premium ve HDR olan monitör almak istiyorum. MSI G274QPF-QD ve ASUS TUF VG27AQ1A iyi gibi ama HDR'ları kötü diyorlar. Bunlardan daha iyi alınabilecek monitör var mı?

Indirimdeyken 1440p 240 Hz almak daha mantikli.

Bunun disinda Dell G2724D onerebilirim. Tek eksisi motion blur azaltmaya yarayan BFI teknolojisinin bu monitorde olmamasi ama piyasadaki cogu monitorde bu ayar zaten duzgun calismadigi icin cok da eksiden saymak dogru olmaz.

Ben olsam G274QPX alirdim.

HDR'ları kötü diyorlar. Bunlardan daha iyi alınabilecek monitör var mı?
Hocam gercek anlamda kaliteli bir HDR deneyimi icin MiniLED veya OLED gerekiyor maalesef. Standart arka aydinlatmali monitorlerde tatmin edici HDR icerik kalitesi edinemiyorsun.

Indirimdeyken 1440p 240 Hz almak daha mantikli.

Bunun disinda Dell G2724D onerebilirim. Tek eksisi Motion blur azaltmaya yarayan bfı teknolojisinin bu monitorde olmamasi ama piyasadaki cogu monitorde bu ayar zaten duzgun calismadigi icin cok da eksiden saymak dogru olmaz.

Ben olsam G274qpx alirdim.

Hocam gercek anlamda kaliteli bir HDR deneyimi icin miniled veya OLED gerekiyor maalesef. Standart arka aydinlatmali monitorlerde tatmin edici HDR icerik kalitesi edinemiyorsun.

144 Hz ve 240 Hz fark etmez çünkü 6700 XT ile çok yüksek FPS alamayacağım. Bu yüzden en yüksek görüntü kalitesi hangisindeyse onu almak istiyorum. Attığınız MSI monitörle benim attığım MSI arasındaki tek fark Hz mi?

144 Hz ve 240 Hz fark etmez çünkü 6700 XT ile çok yüksek FPS alamayacağım. Bu yüzden en yüksek görüntü kalitesi hangisindeyse onu almak istiyorum. Attığınız MSI monitörle benim attığım MSI arasındaki tek fark Hz mi?
G274QPF-QD ile mutlu olmayan cok insan vardi, yoksa incelemeler ve kagit ustu veriler dogrultusunda iyi bir monitor idi.

Geri
Yukarı