144Hz 1MS Monitör Önerisi

Tercih?

• Oy verenlerin toplamı
    64
Ghostingi farketmezsin bile çok az derece var, ben fifada sadece şutlarda ve uzun ortalarda bulanıklık görünce farkettim diğer Asus monitöre göre bir gariplik olduğunu, şu anda renk ayarlarını tam bulmaya çalışıyorum, bir kaç iyi ICC profili yakaladım, deniyorum, bir de dediğin gibi FreeSync önemli tabi. Bakayım belki iade etmekten vazgeçebilirim.

144 Hz hem iyi görüntü veriyor hem de akıcıdır, 144 Hz'i tadan bir daha bırakamaz.

Hadi bakalım inşallah alıcam çünkü bende sizi bekliyorum şahsen .

Ne yaptınız hocam var mı bir gelişme?
Ben Asus'a geri dönecem ya, IPS, IPS dediler IPS fıs çıktı, renkleri tutturdum sayılır bu defada gözler TN olandan daha fazla yoruluyor, bana göre 144 Hz, TN panel kesinlikle 144 Hz, IPS'den daha iyi, minimum bulanıklık var 144 Hz TN panelde, netlik mükemmel. Yarın son şans verecem monitöre, yarın da olumsuz geçerse paketleyecem, iade alınmasa bile satılığa çıkaracam.

Hocam bende sizin aldığınız ips panel monitörün incelemelerini izlerken içime hiç sindiremedim. Sabit ekranda titreme var. 1 2 saniyelik karanlık ve aydınlık geçişleri var FPS oyunları için zor bir tercihe benziyor. Arkadaşın attığı Viewsonic-vx2458-mhd yi almayı düşünüyorum. CSGO gibi oyunlar için TN panel mi öneriyorsunuz?

Aynen, ben TN panelden vazgeçmeyecem, VA ve IPS'de hafifte olsa ghosting var zannedersem ve bu sebeple hızlı hareketler bulanıklaşıyor üstelik IPS'nin öyle bir renk canlılığı falan yok.
Oyuncu paneli bana göre TN'dir. 144 Hz, TN, Freesync bir monitör tavsiye ederim.
Bu monitör şu anda almak istediğim bir monitör, hem marka, hem TN, hem 144 Hz, hem de Freesync ve 24''. Asus VG248QE'den bu Freesync monitöre geçiş yapabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…