144Hz monitör önerisi

bella ciao

Kilopat
Herkese selam.
10-11bin TL civarı bütçem vardı. Elimde 1440x900 75Hz monitör olduğu için bütçemin hepsini toplayacağım kasaya ayırmak istemiştim de sizce 144Hz monitör de alınır mı? Fazla bütçe ayırmak istemiyorum açıkçası. Almamı öneriyorsanız sıfır mı ikinci el mi almalıyım? i3 12100F + RX6600'lü sistem zorlayacaktım ama monitör alırsam ekran kartını RX 6500 XT'ye düşürmek zorunda kalacağım sanırım. Oyun olarak CS:GO, F1 2021 oynuyorum çoğunlukla eğer çok fark ederse monitörü de değiştirebilirim. Hangi monitörü önerirsiniz ama dediğim gibi fazla para bayılmak istemiyorum ikinci el de olabilir. Teşekkürler şimdiden.

Herkese selam.
10-11bin TL civarı bütçem vardı. Elimde 1440x900 75Hz monitör olduğu için bütçemin hepsini toplayacağım kasaya ayırmak istemiştim de sizce 144Hz monitör de alınır mı? Fazla bütçe ayırmak istemiyorum açıkçası. Almamı öneriyorsanız sıfır mı ikinci el mi almalıyım? i3 12100F + RX6600'lü sistem zorlayacaktım ama monitör alırsam ekran kartını RX 6500 XT'ye düşürmek zorunda kalacağım sanırım. Oyun olarak CS:GO, F1 2021 oynuyorum çoğunlukla eğer çok fark ederse monitörü de değiştirebilirim. Hangi monitörü önerirsiniz ama dediğim gibi fazla para bayılmak istemiyorum ikinci el de olabilir. Teşekkürler şimdiden.

G27F öneririm hocam.

Hocam yukarıda yazdım aslında. 10-11bin civarında bütçem var RX6600'lü sistem toplayacaktım indirim bekliyorum. 75Hz monitörüm var eğer oyun keyfi açısından çok fark ettirecekse 144Hz veya 165Hz bir monitöre geçmek istiyorum. Monitör fiyatları hakkında en ufak bir bilgim olmadığı için belli bir bütçe söyleyemiyorum. Eğer monitör alırsam ekran kartını RX 6500 XT'ye düşüreceğim. 144Hz veya 165Hz monitör için ayırmam gereken bütçe ne kadar olur en az? İkinci el de olur öyle çok ahım şahım bir şey aramıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı