144Hz Monitör Önerisi

Abdullah Solmaz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sadece 2 oyun oynuyorum. CS:GO ve NFS. Ancak csyi oyle derece oynuyorum ki sadece onu oynuyorum da denilebilir. Bana 144 Hz monitor lazım. IPS, TN, VA panel tiplerinden illede bunu al gibi degilde. Video, film izlerken uzmeyecek ancak oyunda da krallar gibi akacak bir monitor istiyorum. Max 1.650 TL. Curved mi Flat mi? Bir de onerirkensuna dikkat edelim. Guzel gorunsun, estetik gorunsun. MSI, Gamepower, Rampage gibi bos beles markalar onermezseniz sevinirim. Cerceveler ince olursa, boyu ayarlanabilirse(pivot diyorlar sanirim.) Cok iyi olur. Tasarim olarak AOC C24G1 ViewSonic XG2405 gibi modeller hosuma gidiyor. Belki yardimci olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
VIEWSONIC ELITE XG-2405 23.8'' FHD IPS 144 HZ

ASUS TUF GAMING VG24VQ 23.6'' FHD VA 144 HZ

AOC C24G1 23.6'' FHD VA 144 HZ

Söylemiş olduğunuz kriterlere uygun seviyede hoşunuza gideceğini düşündüğüm birkaç tane monitör linki gönderdim. Bütçeniz biraz daha yüksek olsaydı daha tatmin edici monitörler önerebilirdim. Ama bunlar da üzmez, fiyatına göre kullanıcısını memnun edecek seviyede monitörler olduğunu düşünüyorum. Ayrıca 24'' bandındaki kavisli monitörlerdeki kavis oranının CS için pek sorun yaratacağını düşünmüyorum. Bana göre curved almanızda bir sakınca yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı