15.000 TL Laptop Tavsiyesi

hayat acimasiz

Kilopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, üniversiteye gideceğimden dolayı hem ders hem de oyun için bir bilgisayar almak istiyorum. Bütçem maksimum 15 bin TL. Aklımda şu anlık aşağıdaki bilgisayar var ama sizce Monster'a mı bakmalıyım yoksa MSI, ASUS, HP gibi markalara mı yönelmeliyim?

Hangi bölüm? Eğer bilgisayar mühendisliği vb. değilse MacBook Air alıp bir de kasa toplamanı öneririrm. Ama sana derste güçlü bir bilgisyar gerekli ise ASUS, MSI, Lenovo gibi markalar kalitelidir. Monster ise Abra dışında kalitelidir. Tulpar gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, üniversiteye gideceğimden dolayı hem ders hem de oyun için bir bilgisayar almak istiyorum. Bütçem maksimum 15 bin TL. Aklımda şu anlık aşağıdaki bilgisayar var ama sizce Monster'a mı bakmalıyım yoksa MSI, ASUS, HP gibi markalara mı yönelmeliyim?

Size 32 RAM'li overkill MSI GL75 LEOPARD 10SER-257XTR I7-10750H 32GB DDR4 RTX2060 GDDR6 6GB 256GB SSD 1TB HDD 17.3" FHD W10 Notebook | ITOPYA verelim.
Düzenleme: Vermeylim. Üstteki Tulpar daha iyi, yeni fark ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence sen gidip 7 bin liraya ıphone al, gerisi cebine kalsın(!)
Ulan ne adamlar var be! Cidden kafayı yedirirler. Masaüstü topla demiş, 10 bine al gerisini ye demiş.
Allahım sana geliyorum.

Allah sabır ve zihin açıklığı versin kardeşim. Kusura bakma 15 binlik notebook konusunda yardım etmedim ama. Yolun açık olsun dilemeye geldim. Seneye inşallah ben de üniversitedeyim. İyi geceler.

Monster Tulpar v21 kaliteli paneli ve 10875H modelinin soğutmasıyla bence bir hayli işini görür. Servisi de iyi.
Bir alternatif de:

Paneli de çöp 45% NTSC.

@Alo ben Emre abin ?

Son düzenleme:
Eve çıkacaksanız 4 GB RAM'li ucuz ofis bir notebook alın. Kalan paraya kasa toplayın ya da sistem alın.

Benim önerim 10.000 TL'ye laptop geri kalan 5.000 TL'ye masaüstü toplaman olur. Ama laptop için karar kıldıysan bunu öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı