15.000 TL Laptop tavsiyesi

Önerileriniz için teşekkür ederim. Monster'lar hakkında iç açıcı yorumlar duymadım hiç. Tabii bu işten anlayan sizlersiniz. Performans açısından masaüstü diyordum daha önceleri, ancak fikir değiştirdim ve aldığım bu karardan beni pişman etmeyecek bir laptop istiyorum. Bu kadar para verip de 2060'lı bir tanesini almak istemem. 15.000 küsüre 3070'li laptoplar da gördüğümü hatırlıyorum birkaç tane. Şu anda hangisi olduğunu hatırlamıyorum, model ve marka adı da veremeyeceğim ama bu fiyatlara alacağım 3070'li olanlar diğer bileşenler açısından kötü olmaz değil mi?
Bu bütçe ile RTX 3070 ekran kartlı laptop yok. Monster ise v22.1 Monster'ın sorunsuz 1-2 cihazından biri.

Monster olacağına paneli 1080p olsun diyecek gibi oluyorum ama demeyeceğim sanırım, seçimimi Monster’dan yana kullanacağım. İlgilenip de yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkürler

ısınma sorunu hakkında bir şey biliyor musunuz siz hocam?
Kullanan bir kişi işlemcinin 80-82 arası, ekran kartının 65-70 arasında olduğunu söylemiş. İyi duruyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kullanan bir kişi işlemcinin 80-82 arası, ekran kartının 65-70 arasında olduğunu söylemiş. İyi duruyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
değerlendirmeye çalışacağım. fiyatı daha da yukarılara çekmek istemiyorum, ancak sırf 3070 için diğer önerilen iki laptopa göre (Monster ve Asus) daha alınılabilir kılar mı?
İşi bilen sizlersiniz, ben değilim ancak Asus marka bir bilgisayarımın olması varken Monster almak pek cazip gelmiyor bu açıdan. 2k ne kadar büyük bir artı bilmiyorum, ancak 2k olması da Monster’ı cazip kılıyor. Bu ikisi arasında kendi seçimi yapamadım sanırım

Masaüstünden vazgeçip dizüstü almaya karar verdim. Oyun odaklı olarak 13.000-15.000 TL arası önerebileceğiniz bir laptop var mı?

Geri
Yukarı