15.000 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
10.000-15.000

Samet0650

Hectopat
Merhaba Cezayir'den abim gelecek ve gelirken bana bir telefon getirmeyi düşünüyor. Genelde Xiaomi tarzı telefonlar buraya göre yarı yarıya fark ediyor. Buna göre bir telefon önerisinde bulunabilir misiniz? Genelde video izleme ve telefon görüşmesi yapıyor oyun oynadığım söylemenez çok nadir arada sırada oyun oynuyorum. Kamerası ve bataryası iyi olursa benim için iyi olur.

Mobile Price Under 30001 DZD to 40000 DZD in Algeria bu siteden Cezayir fiyatlarına bakabilirsiniz. Eğer telefon tavsiyeniz bu siteden olacaksa fiyatı 10.000 TL bandında olursa sevinirim. Siteye girdikten sonra solda algeria(Cezayir) seçeneği ile aratırsanız fiyatlar çıkacaktır.

Merhaba Cezayir'den abim gelecek ve gelirken bana bir telefon getirmeyi düşünüyor. Genelde Xiaomi tarzı telefonlar buraya göre yarı yarıya fark ediyor. Buna göre bir telefon önerisinde bulunabilir misiniz? Genelde video izleme ve telefon görüşmesi yapıyor oyun oynadığım söylemenez çok nadir arada sırada oyun oynuyorum. Kamerası ve bataryası iyi olursa benim için iyi olur.

Mobile Price Under 30001 DZD to 40000 DZD in Algeria bu siteden Cezayir fiyatlarına bakabilirsiniz. Eğer telefon tavsiyeniz bu siteden olacaksa fiyatı 10.000 TL bandında olursa sevinirim. Siteye girdikten sonra solda algeria(Cezayir) seçeneği ile aratırsanız fiyatlar çıkacaktır.

Geldikten sonra pasaporta kayıt ettirmesi ya da illegal yollarla halledilmesi gerektiğini biliyorsunuz değil mi? İllegal yöntemlerle de her cihaz yapılamıyor, içi falan açılıp direnç vs konuyor. 0 telefonunuza bunu yapmak istermisiniz bilemiyorum.

edit: gelecek dediğiniz için Cezayirden Türkiye'ye gelecek kabul ederek yazdım mesajımı. Yurtdışında yaşıyorsanız yukarıda yazanı görmezden gelebilirsiniz.

Geldikten sonra pasaporta kayıt ettirmesi ya da illegal yollarla halledilmesi gerektiğini biliyorsunuz değil mi? İllegal yöntemlerle de her cihaz yapılamıyor, içi falan açılıp direnç vs konuyor. 0 telefonunuza bunu yapmak ister misiniz bilemiyorum.

Edit: Gelecek dediğiniz için Cezayir'den Türkiye'ye gelecek kabul ederek yazdım mesajımı. Yurt dışında yaşıyorsanız yukarıda yazanı görmezden gelebilirsiniz.

Abim gelirken yanında getirecek evet. İmeal ile çözülmüyor mu o iş hocam?

Abim gelirken yanında getirecek evet. İmeal ile çözülmüyor mu o iş hocam?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Örnek olarak bir cihaz ekledim. Yapılan işlem artık bu ve her cihazda da olmayabiliyor. Ülkemizde fabrika açtıkları için olsa gerek yazılımsal kısmına bir kısıtlama getirildi fakat videodaki elemanın yaptığı şekilde aşıyorlar. Bunu da fabrikadan ya da xiaomi vsde biri sızdırmıştır kesin. Siz önce en güncel cihazların işlemleri nasıl oluyor onu araştırın. Sonra telefon seçersiniz.

Geri
Yukarı