15.000 TL telefon tavsiyesi

S21FE alacağım gibi duruyor. Kalan parayı da adaptör, kulaklık falan için kullanırım. Bence en mantıklısı bu.

@Erenk1905 @Violet S konu limit aşımı yediğimden kafama çok takılan bir soruyu size sormak istiyorum. Bütçeyi biraz daha arttırabiliyorum. Bu sebeple düşündüğüm telefonlar arasına S22'de girdi. Ancak işlemcisinin sıkıntılı olduğunu, fazla ısındığını ve performans konusunda beklenilenin altında kaldığını okudum. Siz ne diyorsunuz bu duruma?

S22'ye bulaşma. Sorunları olan bir cihaz. İlla model yükseltmek istiyorsan S23 al.

Eyvallah. S21 konusundaki görüşleriniz nelerdir? Peki? S21 FE yerine yercih edilir mi?

Tek elle kullanım rahatlığı, manzara çekimleri için 64MP kamera önemli ise alınır.

2 - 3K için değmez reis, S21 FE al geç
S21 kullanan biri olarak 2k-3k değecek bir fark göremedim. Çok bir farkları yok zaten:
- S21 FE ekranı bir tık daha büyük,
- S21 batarya performansı bir tık daha iyi,
- S21 FE daha güncel,
- S21'de 8K varken FE'de yok.
S21 FE için şüphem yok tabii de cihazı Turkcell'den hattım üzerine alacağım. Bu yüzden S21 FE mağazada bulunmazsa hazırlıksız şekilde parasını hak etmeyecek cihaz almak istemiyorum. Bir nevi alınabilecekler listesi yapıyorum.

S21 FE için şüphem yok tabii de cihazı Turkcell'den hattım üzerine alacağım. Bu yüzden S21 FE mağazada bulunmazsa hazırlıksız şekilde parasını hak etmeyecek cihaz almak istemiyorum. Bir nevi alınabilecekler listesi yapıyorum.
Ben en fazla 16k hak ettiğini düşünüyorum (S21). 18'e yakındı en son. Güncel fiyatından bihaberim.

S22'ye bulaşma. Sorunları olan bir cihaz. İlla model yükseltmek istiyorsan S23 al.

Tek elle kullanım rahatlığı, manzara çekimleri için 64MP kamera önemli ise alınır.
S23 kadar bütçem çıkar mı emin değilim. 14.000-19.000 arası önerdiğiniz telefon var mıdır?

Ben en fazla 16k hak ettiğini düşünüyorum (S21). 18'e yakındı en son. Güncel fiyatından bihaberim.
Eğer mağazada S21FE bulamazsam 14.000-19.000 arasında cihaz öneriniz var mıdır?

Güzel bulduğunuz başka marka modeller varsa önerebilirsiniz.

Samsung dışında da marka model biliyorsanız söyleyebilirsiniz. Önerilere açığım.
iPhone ve Samsung alinabildigi zaman başka marka önermiyorum ama istisna durumlar harici. Full oyun oynayacak adama oneremem mesela 🙂

Geri
Yukarı