15.000 TL telefon tavsiyesi

TarumarEdici

Hectopat
Sorum başlıktaki gibi, önerilerinizi bekliyorum. Kafama şuan yatan S21FE var kalan parayla da adaptör kablo falan alırım 15'e tamamlarım diye düşündüm. Cihazda pek oyun oynamam. Genel olarak sosyal medyada takılıyorum. Telefonu aktif olarak kullanıyorum. Film ve video sık sık izliyorum.

Sorum başlıktaki gibi, önerilerinizi bekliyorum. Kafama şu an yatan S21FE var kalan parayla da adaptör kablo falan alırım 15'e tamamlarım diye düşündüm. Cihazda pek oyun oynamam. Genel olarak sosyal medyada takılıyorum. Telefonu aktif olarak kullanıyorum. Film ve video sık sık izliyorum.

S21 FE al geç. Bütçeyi 2, 5K arttırabilirsen S21 de alabilirsin.

@TarumarEdici S21-S21 FE bakın derim.
S21FE alacağım gibi duruyor. Kalan parayı da adaptör, kulaklık falan için kullanırım. Bence en mantıklısı bu.

@Erenk1905 @Violet S Konu limit aşımı yediğimden kafama çok takılan bir soruyu size sormak istiyorum. Bütçeyi biraz daha arttırabiliyorum. Bu sebeple düşündüğüm telefonlar arasına S22'de girdi. Ancak işlemcisinin sıkıntılı olduğunu, fazla ısındığını ve performans konusunda beklenilenin altında kaldığını okudum. Siz ne diyorsunuz bu duruma?

Son düzenleme:
Eyvallah. S21 konusundaki görüşleriniz nelerdir peki? S21 FE yerine yercih edilir mi?
S21 kullanan biri olarak 2k-3k değecek bir fark göremedim. Çok bir farkları yok zaten:
- S21 FE ekranı bir tık daha büyük,
- S21 batarya performansı bir tık daha iyi,
- S21 FE daha güncel,
- S21'de 8K varken FE'de yok.

Geri
Yukarı