15.000 TL telefon tavsiyesi

S21'in 2 yıl güncelleme ömrü kaldı, S21 FE'nin ve S22'nin 3 yıl. Sırf termal başarım ve pil performansı için S22 fiyatına S21 almaya lüzum yok. Bu arada eğer pil performansı S22 ile S21 FE'nin arasındaki premium farkı göz ardı edecek kadarsa S21 FE ya da S21'de alınmaz, onların pili de kötü.

S21'in 2 yıl güncelleme ömrü kaldı, S21 FE'nin ve S22'nin 3 yıl. Sırf termal başarım ve pil performansı için S22 fiyatına S21 almaya lüzum yok. Bu arada eğer pil performansı S22 ile S21 FE'nin arasındaki premium farkı göz ardı edecek kadarsa S21 FE ya da S21'de alınmaz, onların pili de kötü.
Siz ne öneriyorsunuz o zaman 14.000-19.000 fiyat aralağında?

Sorum başlıktaki gibi, önerilerinizi bekliyorum. Kafama şu an yatan S21FE var kalan parayla da adaptör kablo falan alırım 15'e tamamlarım diye düşündüm. Cihazda pek oyun oynamam. Genel olarak sosyal medyada takılıyorum. Telefonu aktif olarak kullanıyorum. Film ve video sık sık izliyorum.

Tam hatırlamıyorum fiyatını ama Samsung cephesinde S21 ve A54 güzel seçimler olacaktır iPhone cephesinde ise kesinlikle 11 yerine xsmax alman daha iyi olacaktır yazdığım bütün telefonları kullandım xsmax in 11'den kat kat daha iyi olduğunu 11'i sadece görüntüsü için aldıkları söylenebilir XS Max'in 12 Pro Max'tan aman aman bir hız farkınıda göremedim uzun kullanımda(oyun oynamadım) xsmax al geç derim (kamera küçük diye herkes kaçıyor emin ol kamerası mükemmel)

Tam hatırlamıyorum fiyatını ama Samsung cephesinde S21 ve A54 güzel seçimler olacaktır iPhone cephesinde ise kesinlikle 11 yerine xsmax alman daha iyi olacaktır yazdığım bütün telefonları kullandım xsmax in 11'den kat kat daha iyi olduğunu 11'i sadece görüntüsü için aldıkları söylenebilir XS Max'in 12 Pro Max'tan aman aman bir hız farkınıda göremedim uzun kullanımda(oyun oynamadım) xsmax al geç derim (kamera küçük diye herkes kaçıyor emin ol kamerası mükemmel)
A54 işlemcisi beni tatmin etmedi. Bence A54 yerine S21FE çok daha mantıklı.

A54 işlemcisi beni tatmin etmedi. Bence A54 yerine S21FE çok daha mantıklı.
Günlük kullanımda o kadar fark etmez bence ama genel özellikler ve kamerada S21FE önde ve daha premium ben de bu iki cihaz arasında kaldım ama S21Fe için hep batarya konusunda takılıyorum kullanan insanların görüşlerine dayanarak

Geri
Yukarı