15.000 TL Tempra mı Clio mu?

Tempra'yı boşver, Clio'yu 1.8 RSi alırsan tadından yenmez. Baya da iyi yürür. Bunun dışında Flash S'lere bakabilirsin. En az clio kadar iyi yürür.

Tempra'yı boşver, Clio'yu 1.8 RSi alırsan tadından yenmez. Baya da iyi yürür. Bunun dışında Flash S'lere bakabilirsin. En az clio kadar iyi yürür.
Hocam rsi aslında istiyorum zaten ama bakalım 15 e en azından rsi bulamasam bile 1.4 lerinden buluyorum ama tabiki gencim sonuçta en çok ben istiyorum yürümesini dediğim gibi bu fiyata rsi de bulursam iyi bişey alırım
Hocam 2.0 16 valfi 15 bine bulmak nerdeyse imkansiz gibi oyuzden 1.6 Sina bakmıştım ama tercihim clio dan yana olucak gibi
15 bin bütçe ile Clio'dan uzak durun, Tempra'nın 2.0 16 valf modeli alınabilir o paralara keyiflide olur.

Hocam yanlış anlaşılmak istemem ama şahin veya doğan alabilirsiniz :)
Harbiden. 😀
Eğer amaç, bir-iki sene idare etmekse gayet iyi.
Babam, geçen yıl 17.000'e doğan (1.6'ydı sanırsam. Yanlış olabilir.) satın aldı.

Araba her ne kadar güven vermese de ayağımızı yerden kesiyor. 😀

Hocam yanlış anlaşılmak istemem ama şahin veya doğan alabilirsiniz :)
Harbiden. 😀
Eğer amaç, bir-iki sene idare etmekse gayet iyi.
Babam, geçen yıl 17.000'e doğan (1.6'ydı sanırsam. Yanlış olabilir.) satın aldı.

Araba her ne kadar güven vermese de ayağımızı yerden kesiyor. 😀
Tabiki sıkıntı yok düşünceni sun hocam da şöyle bi durum var hani genciz normalde arabayı tek kullanıcak olsam belki alırdım ama hani şöyle düşün kiz arkadaşını clioya bindirirsinde ya tofaş hani ne biliyim 🤣🤣 tabi bütçe de kısıtlı ama tercihimi Tofaş yerine clio dan kullanıcam ben
Bu arada radarım da saxo ve 106 da var temizini bulursam onlar hakkında düşüncelerinizi nedir ? Gti felan değil

Geri
Yukarı