15.000 TL'ye alınabilecek en iyi hazır sistem

Bütçe
15000

tavsiyeverin

Yoctopat
Daha fazla  
Merhabalar. 15 bin TL aşağısı ve yukarısı (abartmadan) olmak üzere bütçem var. Bilgisayar alma amacım çok oyun oynamak olmasa da (sadece LoL ve CS 1.6 😁) bu fiyatları ödeyebileceğim için ne sadece işimi görsün diye ucuza kaçmak istiyorum ne de en iyisini almak için kendimi sıkıntıya sokmak istiyorum. Aklımdakini söylemek gerekirse, bir nevi ömürlük olsun istiyorum. Sadece LoL oynatsın istemiyorum. Gerektiğinde yüksek performans gerektirecek oyun ve işlemlerde üzmesin istiyorum.

İnternet üzerinden hazır sistemlere baktım ve bir de kendim toplayayım dedim ama şu anki piyasada hazır almak mantıklı duruyor. Ben de çemberi daralttım ve GameGaraj denen siteden almaya karar kıldım. (fiyatları diğer sitelere göre ucuz olarak gözlemledim.)

Siteden, hazır sistemler kategorisi altında göz gezdirmeye başladığımda şu sistemleri ayırdım.

Dediğim gibi sadece LoL ve CS 1.6 için PC toplamıyorum. Bütçem bu fiyatlara yeteceğinden bu bütçeye alınabilecek en iyi sistemi istiyorum. Lütfen konu çarpıtılmasın.

Sizden isteğim çemberi beraber daraltmak. Hangi sistem neye göre alınır/alınmaz? Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

Edit: Kredi kartına 12 taksit ile alacağım.
Son kez güncel. Bu sistemi almaya karar verdim. Yalnız ekran kartı tek fanlı Aero modeli. Aero ve Ventus arasında çok fark var mıdır soğutma açısından ? Ya da başka bir şey ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı