15.000 TL'ye motosiklet için ekipman önerisi

@Arif Oğuzhan Caaanın gönlün keyfin hangi rengi isterse onu al. :) Efil dışında nerdeyse hepsi 3 mevsim pantolonu zaten. Konya'da da bir tane termal içlik, bir tane de pamuklu içlik ile giyip iki kat + pantolon şeklinde kullanabilirsin.

Peki kışlık eldiven için scoyco MC48 mi attığın mı?
O gibi markaları pek önermiyorum. Sertifikasız "koruma" ürünleri satıyorlar. Şöyle yani olay: "Bu montu alın. Bu sizi korur." Sadece sözüne güvenerek organını emanet ediyorsun adama. :D Bahsettiğimiz sertikalar AB tarafından standart hale getirilmiş sertifikalar.

@Görkem Umut gerçekten çok teşekkür ediyorum. Biraz bütçe artırabiliyorsam avans vs. ilk eldiveni almaya çalışacağım. Güvenlik olarak düzgün olsun da gerisi mühim değil.

Geçen pazar ilk defa motor sürdüm, hocanın dediğine göre aşırı temkinli sürüyormuşum. 8 yaparken de çok met etmiş beni, arkadaşlardan duyunca hoşuma gitti. Bir kaç kez istop ettirdik ama zamanla oturacak umarım.

Bunların siparişini vermeye başlayım.

Ben genelde scoyco alıyordum hep hatta ceket hariç hepsi scoyco. Kötü oldu😅
Hiç olmamasından iyidir.
@Görkem Umut gerçekten çok teşekkür ediyorum. Biraz bütçe artırabiliyorsam avans vs. ilk eldiveni almaya çalışacağım. Güvenlik olarak düzgün olsun da gerisi mühim değil.

Geçen pazar ilk defa motor sürdüm, hocanın dediğine göre aşırı temkinli sürüyormuşum. 8 yaparken de çok met etmiş beni, arkadaşlardan duyunca hoşuma gitti. Bir kaç kez istop ettirdik ama zamanla oturacak umarım.

Bunların siparişini vermeye başlayım.
Rica ederim ne demek.

Konya'da ileri ve güvenli sürüş eğitmenleri var. Eğitim almak istersen haber ver. Fiyatlar şu an 10-12 bin lira civarında.

Hiç olmamasından iyidir.

Rica ederim ne demek.

Konya'da ileri ve güvenli sürüş eğitmenleri var. Eğitim almak istersen haber ver. Fiyatlar şu an 10-12 bin lira civarında.

Bütçem yerine oturur oturmaz aklımda olan ilk şey bu. İstanbul, Eskişehir ve Konya'da yaşamış biri olarak şunu rahatça söyleyebilirim ki Konya'da araç kullanmayı bilmiyorlar, özellikle fren yapma da reziller. O yüzden eğitim almam bana büyük fayda sağlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı