15.000 TL'ye üniversite için laptop

E ama bana cevap verecektin, ona ne oldu? 15000'e Stealth 15 nerede?
Ürünün ayrıntısına bakmadan "Monster" gördüğü için çöp diyor, normal mi?
Sosyal'e bloklama özelliği geldiğinde ilk seni bloklayacağım. Her notebook konusu altında sen varsın, monster atmaktan başka bir şey yaptığın yok. Bir de milletin önerdiği ürünler kötü sadece seninki iyiymiş gibi yermeler falan. Büyüyün azıcık :D
Burada mesaj sayısı daha ön planda olduğu için herkes herkesi ezebiliyor.
Yemişim mesajını. Bu arkadaşlar daha maynkıraft oynuyorken biz burada ROG Tytan CG8890'ın ilk inceleme videolarını tartışıyorduk.
Meraklısına:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sosyal'e bloklama özelliği geldiğinde ilk seni bloklayacağım. Her notebook konusu altında sen varsın, monster atmaktan başka bir şey yaptığın yok. Bir de milletin önerdiği ürünler kötü sadece seninki iyiymiş gibi yermeler falan. Büyüyün azıcık :D
Yine bana cevap vermedin, konuyu çarpıttın :D.
Her konunun altına Monster mı öneriyorum ayrıca? Ne zaman Abra kasa önerdim ben? Ne zaman 20.3 önerdim? Güzel olan ürünü ne yapmam lazım, gömmem mi? Ne istediğinizi anlayamıyorum, her yerde MSI önerilmesini mi? Güzel, kaliteli ürünü önerdiğimde senin gibiler tarafından linç yiyorum, bunu yapan bilmem kaçıncı kişisin. Şu marka takıntısını yıkın artık, Monster'ın güzel modellerinin olduğunu kabul edin. İstesem buraya MSI ile alakalı kaç tane şikayet atarım, ama atmıyorum. Neden? Çünkü her laptopta sorun çıkabilir, her markanın sorunlu ürünleri vardır. Ancak bunu anlayabileceğini hiç sanmıyorum. Her laptop konusu altında olmam battıysa çıkabilirsin forumdan, senin isteğine göre yazmayı bırakmayacağım.
Umarım engellersin beni en yakın zamanda.

Stealth 15 ile alakalı soruma yine cevap vermedin.

Yaptığınız tartışma çok saçma. Monster'ın Abra kasa haricindeki modellerindeki soğutmasının HP Omenlerden farkı yok. OMEN 15 EK0005NT hariç bak o cidden yeni bir çığır açtı.

Şehrinizde varsa gayet önerilebilir bir marka Monster. Herkesin bütçesi ve imkanı farklı. Ürünlerin fiyatları almış başını gidiyor. Gidip GF65 Thin gibi, markanın dip modelini de önermemiş. Mesaj sayısı veyahut başka bir şey umurumda değil. Ortada gerçekler var. Monster, eğer imkanlar el veriyorsa alınabilecek en iyi ürün bile olabilir o kişi için (bütçeden bağımsız, Abra model ve kasalar hariç).

Bu arada yaşımı sorgulamadan söyleyeyim; Siz o incelemeleri izlerken ben hem izliyor hem de beni yıllarca götürecek olan FX 6300 ve R9 270X'imi montajlıyordum. Yaşım da 13'tü merak ederseniz.

Konuya gelince, umarım almışsındır dostum. Bu gece itibariyle alacağın ürün gamı baya daraldı ve standartlar düştü. Benim önerim Abra olmayan bir Monster, Legion, MSI Alpha gibi modeller olur. MSI Alpha 15 8GB RAM ile şu saatte 14.200TL. Ekleme yapıp 14.800'e kapatabilirsin.

Geri
Yukarı