15-18 bin TL arası oyuncu laptop önerisi

anilyararli12

Femtopat
Daha fazla  
Genelde LoL, CS, backroom, s GTA 5 gibi oyunları 144 FPS üstü rahat oynatcak uzun ömürlü dizüstü var mı? Benim bulduğum Monster'in
Abra A5 v16.7.5 15, 6" oyun bilgisayarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde LoL, CS, backroom, s GTA 5 gibi oyunları 144 FPS üstü rahat oynatcak uzun ömürlü dizüstü var mı? Benim bulduğum Monster'in.
Abra A5 v16.7.5 15, 6" oyun bilgisayarı.

Bro Monster kullanıyorum 1 haftadır eğer fan sesinden çok rahatsız olmuyorsan alabilirsin ama rahatsız olurum diyorsan PC topla, şimdiden söyleyeyim dedim 2 gün sonra sıkıntı yaşama diye.

Bro Monster kullanıyorum 1 haftadır eğer fan sesinden çok rahatsız olmuyorsan alabilirsin ama rahatsız olurum diyorsan PC topla, şimdiden söyleyeyim dedim 2 gün sonra sıkıntı yaşama diye.
reis monster kuzenim kullaniyor fan sesi çok sıkıntı olmaz şuanki kullandığım asus ortalama 70 fps falan oynatiyor diger guclu oyunlarda 40 civarı çok fan sesi var fakat rahatsız etmiyor sıkıntı yok o yüzden

Reis Monster kuzenim kullaniyor fan sesi çok sıkıntı olmaz şu anki kullandığım ASUS ortalama 70 FPS falan oynatiyor diger guclu oyunlarda 40 civarı çok fan sesi var fakat rahatsız etmiyor sıkıntı yok o yüzden

Olaya fan sesi gözüyle bakma. Malzeme kalitesi, ısınma, kapanma, ekran köşesinde çatlama gibi sorunları da mevcut, kesinlikle alınmaz.

Kullanıyor musun kullanıyorsan memnun musun?

Acer iyi bir marka olduğunu hiç düşünmüyorum tanıdıklardan hiçbir Acer marka bilgisayarın yüksek FPS aldığını görmedim.

Bilgisizce konuşuyorsunuz. Yüksek FPS almanın marka ile alakası yoktur. Size monsterinizle mutluluklar dilerim diyorum, konuyu takipten çıkıyorum.

Acer iyi bir marka olduğunu hiç düşünmüyorum tanıdıklardan hiçbir Acer marka bilgisayarın yüksek FPS aldığını görmedim.
Çok saçma bakıyorsunuz o zaman Monster'ın Abra A5 v16.7.5 modeli yerine (Sallıyorum) GTX 1050'li bir modelini kullanın o zamanda yüksek FPS mi alacaksınız?

Önerim budur. Üstüne bir de 8GB Ram daha taktırmanız.

Siz donanımı güçlendirdikçe FPS artar bunun marka ile alakası yoktur Samsung S3 ile Samsung S23 aynı mı ikiside Samsung.

Geri
Yukarı