15-20 bin TL Oyun ve Render Amaçlı Sistem Toplama

legalizedcrimes

Centipat
Merhaba Technopat,
4-5 yıldır kullandığım laptop emekli oldu ve şu an paraya kıyıp sağlam bir bilgisayar almak istiyorum.
Video rendering, oyun, yazılım yapacağım.
15-20k bir bütçem var, bilgisayara ve yazılıma ne kadar ilgiliysem de donanımı da o kadar bilmem kısacası siz olmadan kafama göre bir şey yapmak istemedim. Yardımcı olursanız, yap yapma dediğiniz şeyler varsa kesinlikle paylaşın. Çok teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aciliyeti yoksa Ryzen 7 3000 serisinin Türkiye’ye gelmesini bekleyin derim ama acelesi varsa bir sistem önerebilirim.
Intel 9900K düşünüyorum açıkcası ve fazla beklemek istemiyorum.
Intel 9900K düşünüyorum açıkcası ve fazla beklemek istemiyorum.
Aslında kısacası aklıma i9 9900K ve msi rtx 2080ti var geri kalanını bilmiyorum ne yapacağım.

Son düzenleme:

Fiyatı 15.925 Türk Lirası. Kalan paraya da isterseniz 2K 144 Hz, isterseniz 4K 60 Hz bir monitör alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Fiyatı 15.925 Türk Lirası. Kalan paraya da isterseniz 2K 144 Hz, isterseniz 4K 60 Hz bir monitör alabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim gerçekten.

Eğer ay sonuna kadar bekleme gibi bir şansın varsa RTX 2080TI almak yerine RTX 2080 SUPER çıkmasını beklemeni tavsiye ederim. Eğer aralarında TI almaya değecek kadar bariz bir fark varsa TI alırsın yoksa SUPER alırsın hem bütçe açısından kârda olursun. Bende toplayacağım o yüzden ay sonunu bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı