15-23 bin TL arası laptop önerisi

RAM'leri kötü ondan daha kötü değerler alıyorsun bilgisayarda örnekler:
Teşekkür ederim hocam. Çok yüksek değerli bir powerbank alıp monstera dönmek üzereyim şu an. Dönmezsem bunu alacağım ramle birlikte.

Hocam bahsettiğiniz türde kaliteli bi powerbank bulursanız atma şansınız var mı bana da lazım şu sıralar öyle bir şey 😁
Hocam powerbank ile laptop şarj edilebiliyor mu emin değilim. Tip c out ya da in diye ayrılıyor mu acaba. Pek bir bilgi bulamadım tam olarak. Yani mesela Monsterı alıp powerbankle süreyi biraz uzatabilirsem elbet bir priz bulabilirim.

Hocam powerbank ile laptop şarj edilebiliyor mu emin değilim. Tip c out ya da in diye ayrılıyor mu acaba. Pek bir bilgi bulamadım tam olarak. Yani mesela Monsterı alıp powerbankle süreyi biraz uzatabilirsem elbet bir priz bulabilirim.
Buzdolabı çalıştıran powerbank bile var kral webtekno çekmişti videosunu

Hocam powerbank ile laptop şarj edilebiliyor mu emin değilim. Tip c out ya da in diye ayrılıyor mu acaba. Pek bir bilgi bulamadım tam olarak. Yani mesela Monsterı alıp powerbankle süreyi biraz uzatabilirsem elbet bir priz bubulabilirim.
Her thunderbolt cihazda hızlı şarj desteği yok. Zamanında omen 15 ve 17de bu konuyu araştırmıştım. Maalesef yoktu. Monsterda da olsa sitesinde yazardı herseyi detaylıca yazıyorlar çünkü.

Legion 5'de 100w PD var.
Şu an genel gaming laptopların şarjı max 4 5 saat gider işlemcileri çok güçlü olduğu için hemen bitiyor batarya o yuzden pek takilmaniza gerek yok
5800HS ile 5800H'ın ne farkı var? Ekranı 60 HZ'e alsak gücünü sınırlandırsak Legion 5'in pili niye iyi gitmesin.

Hatta Rog G14'ün piline iyi deniyor ama şöyle bir test var kafamı karıştırdı.
Screenshot_20220331-091917_YouTube.jpg

60W 4800H Legion 5 ile 76W 5800HS Rog G14'ün Youtube pil süresi aynı.

Geri
Yukarı