15.500 liraya sıfır iPhone 11 alarak hata mı yaptım?

Logantvs

Kilopat
Daha fazla  
Aslında 2. el alacaktım ama garantisi bitmiş pil sağlığı 85 altına düşmüş telefonu 13.000 lira civarına satıyorlar 11.000 - 12.000 lira civarı fiyatı olanların da ya ekranı kırık ya da ekran değişmiş oluyor. Anlık karar verdim ve kupon ile Hepsiburada sitesinden 15.500 liraya iPhone 11 aldım, hata mı yaptım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında 2. el alacaktım ama garantisi bitmiş pil sağlığı 85 altına düşmüş telefonu 13.000 lira civarına satıyorlar 11.000 - 12.000 lira civarı fiyatı olanların da ya ekranı kırık ya da ekran değişmiş oluyor. Anlık karar verdim ve kupon ile Hepsiburada sitesinden 15.500 liraya iPhone 11 aldım, hata mı yaptım?

Yani en fazla 1 ya da 2 Update daha alır 11.

Çok kişisel bir soru bence fiyatı zaten belli olan bir ürün, yurt dışından falan daha ucuza alma imkanınız yoksa piyasası belli. He eski telefon diye soruyorsanız yenisine de 35K veremeyebilirsiniz. iPhone kullanmak istiyorsanız ve bütçeniz buysa iyi yapmışsınız. Ben mesela istesem gidip en iyisini alırım bugün hiç de koymaz ama 5K ya yurt dışı Xiaomi kullanıyorum çünkü kimse bana telefona 35K verdirtemez. Şirketten verirlerse kullanırım :D

Yani, neredeyse 4 senelik bir serinin en alt seviyesi olan telefona o parayı vermek... mantıksız demek hafif kalır açıkçası. Günümüz midrange telefonları bile daha iyi iPhone 11'den.

Ne hatası Allah aşkına en doğrusu. O 2.eller 2-3 aya gg olmaya başlıyor.

Yani, neredeyse 4 senelik bir serinin en alt seviyesi olan telefona o parayı vermek... Mantıksız demek hafif kalır açıkçası. Günümüz midrange telefonları bile daha iyi iPhone 11'den.

11 Türkiye'nin en çok satan telefonudur, o yüzden Full 2.el var.

Yeni konular

Geri
Yukarı